DOSTAWA - zawsze za darmo | Ponad 1000 modeli kalendarzy | Gwarancja jakości|

O kalendarzach

Dni, tygodnie, miesiące i lata, czyli krótka historia kalendarza

Dni, tygodnie, miesiące i lata, czyli krótka historia kalendarza

Wyznacza porządek i rytm życia, pomaga zaplanować każde wydarzenie i jest nieodłącznym elementem codzienności – bez kalendarza trudno jest się dziś obyć. Jednak jego historia, jak i ogółem potrzeba rachuby czasu, nie jest przecież współczesnym wynalazkiem. W różnych kulturach - już od starożytności - liczono czas, dzieląc go na poszczególne jednostki. Wbrew pozorom, we współczesnym świecie także nie obowiązuje jednolite odliczanie czasu. Skąd się wzięły daty, jak odliczano czas w starożytności i jakie kalendarze funkcjonują obecnie? Oto najważniejsze informacje, które odpowiadają na te niezwykle ciekawe pytania!

Planuj swój czas w estetyczny sposób

Planuj swój czas w estetyczny sposób

Terminarze są nie tylko praktycznym, ale także eleganckim rozwiązaniem. Każda z osób posiada nieco inne preferencje dotyczące wyglądu przedmiotów znajdujących się w jej otoczeniu. Dlatego ważne jest, by każda z rzeczy znajdujących się na biurku pasowała do Twoich upodobań. Wybierając gadżet, który będzie towarzyszył Ci każdego dnia, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów.

Jak korzystać z kalendarza książkowego? Sprawdź nasze porady!

Jak korzystać z kalendarza książkowego? Sprawdź nasze porady!

Kalendarz książkowy to świetne narzędzie, z pomocą którego dokładnie zaplanujesz swoje obowiązki, zarówno zawodowe, jak i te codzienne. Aby jednak praca z kalendarzem stała się łatwiejsza, warto wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii. Oto nasze najważniejsze wskazówki, które ułatwią Ci korzystanie z kalendarza książkowego!

Kalendarze reklamowe - ważny element identyfikacji wizualnej firmy

Kalendarze reklamowe - ważny element identyfikacji wizualnej firmy

Firma to nie tylko idea, produkt, plan finansowy na kolejny kwartał. To przede wszystkim ludzie, którzy chcieliby swoją pracę wykonywać z przyjemnością. Kalendarze firmowe - niby drobny element, a niosą z sobą motywację i zadowolenie z przynależności do marki. W czym tkwi siła tego niepozornego narzędzia?

Branding firmy - praktyczne porady

Branding firmy - praktyczne porady

Branding firmy oznacza budowanie świadomości marki wśród konkretnej grupy docelowej. W praktyce obejmuje szeroki zakres działań, dzięki którym Twoje produkty czy usługi stają się rozpoznawalne, a firma budzi pozytywne skojarzenia. Jak budować świadomość marki w sposób skuteczny i korzystny dla organizacji? Co sprawi, że dotrzesz do swojej grupy docelowej, pozostawiając jednocześnie konkurencję daleko w tyle? Koniecznie sprawdź nasze porady, które pozwolą Ci podejść do brandingu w sposób kompleksowy.

4 najpopularniejsze gadżety reklamowe

4 najpopularniejsze gadżety reklamowe

Gadżety reklamowe sprawdzają się w promocji firmy i komunikacji z aż trzema grupami z jej otoczenia. Pierwszą z nich są oczywiście obecni i potencjalni klienci, drugą - kontrahenci oraz partnerzy biznesowi. Nie można też zapomnieć o pracownikach firmy, dla których gadżety reklamowe mogą być miłym upominkiem. Oto 4 najpopularniejsze gadżety reklamowe, które pomogą Ci dotrzeć do wszystkich tych grup, niezależnie od branży. Wypróbuj je koniecznie w swojej firmie!

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ładowanie