DOSTAWA - zawsze za darmo | Ponad 1000 modeli kalendarzy | Gwarancja jakości|

Planuj swój czas w estetyczny sposób

Kalendarz książkowy powinien znaleźć się na biurku każdego świetnie zorganizowanego człowieka lubiącego planować swoje obowiązki. Na jego kartach w przejrzysty sposób można rozpisać terminy i posegregować myśli, a elegancka okładka sprawi, że jego używanie będzie czystą przyjemnością. Taki gadżet może być fantastyczną wizytówką Twojej firmy. Podaruj spersonalizowany kalendarz swoim pracownikom lub parterom businessowym, a identyfikacja wizualna Twojej marki będzie jeszcze bardziej skuteczna. W naszej ofercie z łatwością odnajdziesz modele, które będą doskonale pasować do wizerunku, jaki chcesz promować w swoim otoczeniu.

JAK WYBRAĆ IDEALNY KALENDARZ?

Terminarze są nie tylko praktycznym, ale także eleganckim rozwiązaniem. Każda z osób posiada nieco inne preferencje dotyczące wyglądu przedmiotów znajdujących się w jej otoczeniu. Dlatego ważne jest, by każda z rzeczy znajdujących się na biurku pasowała do Twoich upodobań. Wybierając gadżet, który będzie towarzyszył Ci każdego dnia, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów.

KOLOR MA ZNACZENIE!

I warto zwracać na niego uwagę! Kalendarze dostępne w naszym sklepie zostały zaprojektowane w różnych barwach okładek, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć pośród nich odcień odpowiadający swojemu gustowi oraz systemowi identyfikacji wizualnej firmy. Wybór ulubionego koloru sprawi, że z większą przyjemnością będziesz sięgać po swój terminarz. Warto także dostosować barwę gadżetu do specyfiki pracy, którą wykonujesz. Dzięki temu w subtelny sposób podczas spotkań z partnerami businessowymi lub kontrahentami będziesz mógł podkreślić swoją profesję.

WYBIERZ WŁAŚCIWĄ WIELKOŚĆ

Co wziąć pod uwagę podczas wyboru? Przede wszystkim przyjrzyj się swojemu trybowi pracy. Jeżeli dużo podróżujesz, najlepszym rozwiązaniem będą modele o nieco mniejszym rozmiarze, które z łatwością będzie można zmieścić w bagażu podręcznym. Jeżeli jednak Twój kalendarz docelowo będzie towarzyszyć Ci jedynie do zapisywania rzeczy przy biurku to z powodzeniem można sięgnąć po większy rozmiar, który jednocześnie zagwarantuje więcej miejsca i wygodę pisania. W naszym asortymencie znajduje się kilka wielkości do wyboru:

  • kalendarze A4 - najpopularniejszy rozmiar odpowiadający zwykłej kartce papieru
  • kalendarze A5 - rozmiar idealny dla osób nielubiących dużych modeli i pragnących zabierać swój gadżet w podróże
  • kalendarze A6 - niewielki kalendarz, który zmieści się w każdym miejscu
  • kalendarze B5 - niestandardowy rozmiar dla osób lubiących mieć dużo miejsca do pisania
  • kalendarze B6 - nieco większy od A6, ale nadal zmieści się w każdej torebce lub aktówce.

KALENDARZE Z LOGO FIRMY - ELEGANCKA PROPOZYCJA DLA KAŻDEGO!

W zależności od profesji i gustów naszych klientów przygotowaliśmy ogromny wybór modeli, pośród których znajdą się propozycje idealne dla każdego. Projektując poszczególne okładki, przyłożyliśmy szczególną uwagę do stworzenia różnorodnych wersji, dzięki czemu każdy z naszych klientów będzie mógł odszukać swój wymarzony gadżet. Taki wybór pozwala na stworzenie ciekawych produktów marketingowych dla Twojej firmy, które stylem będą pasować do profilu jej działalności. Personalizowane kalendarze książkowe to także świetny pomysł na prezent.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ładowanie