Dostawa GRATIS !     |     Gwarancja Jakości     |     tel. 606 331 713|

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Menu
Informacje
Filtry

Format kalendarzy

Kalendarze wieloplanszowe B2

B2

Kalendarz wieloplanszowy

Kalendarze wieloplanszowe A2

A2

Kalendarz wieloplanszowy

Kalendarze wieloplanszowe A3

A3

Kalendarz wieloplanszowy

Kalendarze wieloplanszowe A4

A4

Kalendarz wieloplanszowy

Kalendarze wieloplanszowe szarfa

Szarfa

Kalendarz wieloplanszowy

Rozplanuj każdy miesiąc na kalendarzu spiralowanym

Jeżeli szukasz ciekawego gadżetu reklamowego albo pomysłu na upominek dla kontrahentów i współpracowników, kalendarze wieloplanszowe sprawdzą się idealnie. Efektowna okładka wraz z planszami po jednej na każdy miesiąc sprawią, że efektownie zaprezentujesz usługi swojej firmy i przez cały rok nie pozwolisz o sobie zapomnieć. Na planszach każdego miesiąca umieść zdjęcia lub grafiki nawiązujące do charakteru Twojej działalności, a poniżej miesiąca rozpisanego na pojedyncze dni – logo i dane kontaktowe firmy. Prowadzisz biuro podróży? Zdecyduj się na kalendarz ze zdjęciami z popularnych wycieczek. A może sprzedajesz książki w księgarni internetowej? Przygotuj piękne grafiki z cytatami pochodzącymi z arcydzieł literatury.


Kalendarze wieloplanszowe – do wyboru, do koloru

Dajemy Ci bogaty wybór kalendarzy, tak abyś bez trudu dopasował projekt do profilu swojej działalności. Możesz sam zaprojektować okładkę na swój kalendarz wieloplanszowy, korzystając z makiet, które znajdziesz na naszej stronie internetowej. Możemy także przygotować projekt graficzny okładki zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Masz do wyboru średnie i duże kalendarze firmowe o wymiarach: B2 (480 x 680 mm), A2 (420 x 594 mm), A3 (297 x 420 mm) i A4 (210 x 297 mm). Każdy kalendarz spiralowany składa się z okładki oraz 6 obustronnie zadrukowanych kart lub 12 jednostronnie zadrukowanych kart. Nasze kalendarze wieloplanszowe drukujemy we wskazanym przez klienta nakładzie na papierze standardowym o gramaturze 250 lub grubszym o gramaturze 350.

Ładowanie