DOSTAWA - zawsze za darmo | Ponad 1000 modeli kalendarzy | Gwarancja jakości|

Kalendarze spiralowane wieloplanszowe

Podane ceny dotyczą nakładu 100szt. i nie zawierają kosztu wykonania projektu


Rozplanuj każdy miesiąc na kalendarzu spiralowanym

Jeżeli szukasz ciekawego gadżetu reklamowego albo pomysłu na upominek dla kontrahentów i współpracowników, kalendarze wieloplanszowe sprawdzą się idealnie. Efektowna okładka wraz z planszami po jednej na każdy miesiąc sprawią, że efektownie zaprezentujesz usługi swojej firmy i przez cały rok nie pozwolisz o sobie zapomnieć. Na planszach każdego miesiąca umieść zdjęcia lub grafiki nawiązujące do charakteru Twojej działalności, a poniżej miesiąca rozpisanego na pojedyncze dni – logo i dane kontaktowe firmy. Prowadzisz biuro podróży? Zdecyduj się na kalendarz ze zdjęciami z popularnych wycieczek. A może sprzedajesz książki w księgarni internetowej? Przygotuj piękne grafiki z cytatami pochodzącymi z arcydzieł literatury.


Kalendarze wieloplanszowe – do wyboru, do koloru

Dajemy Ci bogaty wybór kalendarzy, tak abyś bez trudu dopasował projekt do profilu swojej działalności. Możesz sam zaprojektować okładkę na swój kalendarz wieloplanszowy, korzystając z makiet, które znajdziesz na naszej stronie internetowej. Możemy także przygotować projekt graficzny okładki zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Masz do wyboru średnie i duże kalendarze firmowe o wymiarach: B2 (480 x 680 mm), A2 (420 x 594 mm), A3 (297 x 420 mm) i A4 (210 x 297 mm). Każdy kalendarz spiralowany składa się z okładki oraz 6 obustronnie zadrukowanych kart lub 12 jednostronnie zadrukowanych kart. Nasze kalendarze wieloplanszowe drukujemy we wskazanym przez klienta nakładzie na papierze standardowym o gramaturze 250 lub grubszym o gramaturze 350.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ładowanie