Dostawa GRATIS !     |     Gwarancja Jakości     |     tel. 606 331 713|

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Menu
Informacje
Filtry

Kalendarze czterodzielne dla wizjonerów wybiegających myślą w przyszłość

Jeśli jednak potrzebujesz większej powierzchni na planowanie i reklamę Swojej firmy, wybierz kalendarz czterodzielny. Dzięki większemu rozmiarowi z łatwością umieścimy na nim dowolną grafikę, całą treść i firmowe logo a kalendarium pokazujące dwa kolejne miesiące ułatwi Ci organizację dni.

Nie zostawiasz niczego przypadkowi? Jesteś osobą skrupulatną? A może twoje plany sięgają dalej niż na najbliższy kwartał? Jeśli tak - to miejsce idealne dla Ciebie. Nasze kalendarze oprócz niezawodnej organizacji obowiązków zapewnią Ci mnóstwo miejsca na dodatkową reklamę, a kto nie chciałby pozyskiwać dodatkowych klientów? Dowiedz się jakie jeszcze cechy zapewniają naszym kalendarzom niespotykaną wielofunkcyjność.

Cztery miesiące to mnóstwo czasu - nie można go zmarnować

Podstawą pracy każdej firmy jest solidna organizacja. Niezależnie od branży, należy korzystać ze znanych i niezawodnych środków. Kolorowe karteczki łatwo przepadają, a telefony psują się i ulegają rozładowaniu. Każdego dnia układamy mnóstwo nowych planów - aby się spełniły, powinny być należycie zebrane w jednym miejscu. Zabezpiecz swoją przyszłość na cztery następne i miesiące i zyskaj dostęp do rozległej powierzchni reklamowej.

Kalendarze ścienne czterodzielne - promocja na cztery strony świata

Nasze terminarze to nie tylko funkcjonalne plansze z czterema miesiącami - to również cztery dodatkowe miejsca na reklamę przyciągające nowych kontrahentów. Planujesz nową kampanię marketingową? Kalendarze czterodzielne umieszczane w salach konferencyjnych pozwalają na promocję haseł reklamowych - możesz zamieścić aż 4 slogany aby obwieścić otoczeniu Twoje następne posunięcia. Terminarze sprawują się równie świetnie jako prezenty - umieszczenie loga na przedmiotach codziennego użytku Twoich klientów, wzmocni ich przywiązanie do marki. Aby z kolei przywiązać się do swojego miejsca pracy, musisz najpierw je polubić. A co lubimy najbardziej? Są to oczywiście rzeczy ładne.


Ładowanie