filtruj

Kalendarze książkowe 2018 

Kalendarze książkowe z naszej oferty to zdecydowanie najbardziej popularna kategoria, która ma wiele odsłon. U nas znajdą Państwo spersonalizowane kalendarze książkowe, w wielu wersjach kolorystycznych do wyboru i różnych formatach. Potrzebujesz większej wersji kalendarza na dużą ilość zapisków? A może wystarczy Ci nieco mniejszy kalendarz, bo jesteś dobrze zorganizowany i potrzebujesz niewielu przypomnień.
Do wyboru masz również rozkład dzienny i tygodniowy, a każda sobota i dzień świąteczny wyróżniony został kolorem. Wybierz tani kalendarz książkowy z tłoczonym logo i miej cały plan kolejnych dni pod kontrolą. A może szukasz już prezentu dla swoich pracowników i kontrahentów na przyszły rok? Kalendarz książkowy to najlepsze, ponieważ bardzo praktyczne rozwiązanie, które ucieszy obdarowaną osobę.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką ofertę kalendarzy: książkowych, ściennych oraz biurkowych. Kalendarze na 2018 r. są dostępne z tłoczonym logo, spiralami i listwami w różnych kolorach, ale także o różnych wymiarach. Każdy znajdzie coś dla siebie, co będzie przydatne każdego dnia przez 365 dni w roku. Kalendarze książkowe dedykowane są z myślą o tych osobach, które potrzebują większej ilości miejsca na codzienne zapiski. To zrozumiałe – warto mieć wszystko pod ręką, zapisane w osobistym kalendarzu z troską o najmniejszy szczegół. Kalendarze z naszego asortymentu są wygodne i z przejrzystym rozkładem, dlatego o niczym nie zapomnisz! Kalendarze ścienne zaś to pomysł na ozdobę każdego wnętrza. Dzięki odpowiedniej wielkości cyfrom i przesuwanemu okienku nie utracisz żadnego dnia.

Podgląd na miesiąc poprzedni i kolejny to wygodne rozwiązanie dla zapominalskich (kalendarze trójdzielne). W tej kategorii otrzymają Państwo wspomniane tanie kalendarze trójdzielne, jednoplanszowe i wieloplanszowe. W szerokiej gamie kolorystycznej, o różnej wielkości, ze spiralą lub listwą do wyboru. Kalendarze biurkowe to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy często pracują przy biurku i chcą mieć kalendarz na widoku. Z zaznaczonymi terminami ważnych spotkań nic Ci nie umknie! Klejony lub na spirali z tłoczonym logo o bogatej kolorystyce. Masz już pomysł na swój wymarzony kalendarz? Zrób prezent kontrahentowi i wyróżnij kalendarz swoim firmowym logo.

© KalendarzeFirmowe24.pl 2018 | Projekt i wykonanie LETRAS