DOSTAWA - zawsze za darmo | Ponad 1000 modeli kalendarzy | Gwarancja jakości|

Dni, tygodnie, miesiące i lata, czyli krótka historia kalendarza

Dni, tygodnie, miesiące i lata, czyli krótka historia kalendarza

Wyznacza porządek i rytm życia, pomaga zaplanować każde wydarzenie i jest nieodłącznym elementem codzienności – bez kalendarza trudno jest się dziś obyć. Jednak jego historia, jak i ogółem potrzeba rachuby czasu, nie jest przecież współczesnym wynalazkiem. W różnych kulturach - już od starożytności - liczono czas, dzieląc go na poszczególne jednostki. Wbrew pozorom, we współczesnym świecie także nie obowiązuje jednolite odliczanie czasu. Skąd się wzięły daty, jak odliczano czas w starożytności i jakie kalendarze funkcjonują obecnie? Oto najważniejsze informacje, które odpowiadają na te niezwykle ciekawe pytania!

Druk offsetowy - technologia, która gwarantuje najlepszą jakość

Druk offsetowy - technologia, która gwarantuje najlepszą jakość

Ulotki reklamowe, kalendarze, plakaty, broszury - o wyglądzie materiałów reklamowych decyduje nie tylko ich projekt, ale także sposób, w jaki zostały wydrukowane. Jeśli zależy Ci na rzeczach estetycznych, które będą podkreślać prestiż Twojej firmy, musisz koniecznie zwrócić uwagę na jakość druku. W dobie rozwiniętych technologii warto zwrócić uwagę na nowoczesne i zaawansowane rozwiązania, takie jak druk offsetowy. Dlaczego ta metoda druku to dziś najlepszy wybór? W jaki sposób wyróżnia się na tle druku cyfrowego? I po co wykorzystywać go w produkcji kalendarzy? Oto najważniejsze korzyści ze stosowania druku offsetowego!

Co to jest wklejka i wyklejka?

Co to jest wklejka i wyklejka?

Kalendarze książkowe to nie tylko przydatne i praktyczne terminarze, ale także wyjątkowe prezenty. Kalendarze z wyklejką lub wklejką w formie reklamy, tłoczonym logiem, kieszonką na wizytówki, z zamknięciem na magnes lub gumkę – to tylko niektóre z propozycji dla klientów. 

Opcje dodatkowe kalendarzy książkowych

Opcje dodatkowe kalendarzy książkowych

Co wziąć pod uwagę podczas wyboru? Przede wszystkim przyjrzyj się swojemu trybowi pracy. Jeżeli dużo podróżujesz, najlepszym rozwiązaniem będą modele o nieco mniejszym rozmiarze, które z łatwością będzie można zmieścić w bagażu podręcznym. 

Planuj swój czas w estetyczny sposób

Planuj swój czas w estetyczny sposób

Terminarze są nie tylko praktycznym, ale także eleganckim rozwiązaniem. Każda z osób posiada nieco inne preferencje dotyczące wyglądu przedmiotów znajdujących się w jej otoczeniu. Dlatego ważne jest, by każda z rzeczy znajdujących się na biurku pasowała do Twoich upodobań. Wybierając gadżet, który będzie towarzyszył Ci każdego dnia, warto zwrócić uwagę na kilka aspektów.

Kalendarze Trójdzielne  - Krótka charakterystyka

Kalendarze Trójdzielne - Krótka charakterystyka

Kalendarze trójdzielne, jak sama nazwa wskazuje, zawierają trzy bloki kalendarium na dany rok. Użycie trzech kalendariów ma bardzo praktyczne zastosowanie, ponieważ daje jednoczesny dostęp do całego kwartału. Środkowe kalendarium najczęściej wskazuje miesiąc aktualny, a sąsiednie, poprzedni i następny. Zwolennicy planowania długoterminowego na pewno doceniają to rozwiązanie!Kalendarium przykleja się do plecków (kartonu, który stanowi główny element konstrukcyjny kalendarza), a wszystkie kartki sklejone są u góry klejem, podobnie jak notes. Pozwala to na łatwe odrywanie niepotrzebnych już części.

Jak powinna przebiegać współpraca między klientem a grafikiem

Jak powinna przebiegać współpraca między klientem a grafikiem

Kalendarze na zamówienie, kalendarze reklamowe, kalendarze firmowe… i wiele innych. Wszystko to wymaga kontaktu z grafikiem. Zobacz, jak postępować, by współpraca z nim przebiegła bezproblemowo i abyś Ty mógł być zadowolony z finalnego projektu swojego kalendarza. To wcale nie jest takie trudne! 

Jak korzystać z kalendarza książkowego? Sprawdź nasze porady!

Jak korzystać z kalendarza książkowego? Sprawdź nasze porady!

Kalendarz książkowy to świetne narzędzie, z pomocą którego dokładnie zaplanujesz swoje obowiązki, zarówno zawodowe, jak i te codzienne. Aby jednak praca z kalendarzem stała się łatwiejsza, warto wziąć pod uwagę kilka istotnych kwestii. Oto nasze najważniejsze wskazówki, które ułatwią Ci korzystanie z kalendarza książkowego!

Kalendarze reklamowe - ważny element identyfikacji wizualnej firmy

Kalendarze reklamowe - ważny element identyfikacji wizualnej firmy

Firma to nie tylko idea, produkt, plan finansowy na kolejny kwartał. To przede wszystkim ludzie, którzy chcieliby swoją pracę wykonywać z przyjemnością. Kalendarze firmowe - niby drobny element, a niosą z sobą motywację i zadowolenie z przynależności do marki. W czym tkwi siła tego niepozornego narzędzia?

Branding firmy - praktyczne porady

Branding firmy - praktyczne porady

Branding firmy oznacza budowanie świadomości marki wśród konkretnej grupy docelowej. W praktyce obejmuje szeroki zakres działań, dzięki którym Twoje produkty czy usługi stają się rozpoznawalne, a firma budzi pozytywne skojarzenia. Jak budować świadomość marki w sposób skuteczny i korzystny dla organizacji? Co sprawi, że dotrzesz do swojej grupy docelowej, pozostawiając jednocześnie konkurencję daleko w tyle? Koniecznie sprawdź nasze porady, które pozwolą Ci podejść do brandingu w sposób kompleksowy.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ładowanie