Dostawa GRATIS !     |     Gwarancja Jakości     |     tel. 606 331 713|

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Menu
Informacje
Filtry

Kalendarze jednodzielne tworzą ducha pracy zespołowej

Idealny dla osób, które lubią mieć zaplanowane wszystko na jednej planszy. Bieżący miesiąc znajduję się w centralnej części, a pod nim – mniejszym drukiem – poprzedni i kolejny. Kalendarz jednodzielny jest bardzo funkcjonalny i przejrzysty, świetnie sprawdza się w mniejszych pomieszczeniach, ułatwiając organizację pracy.

Kalendarze stają się coraz częstszym wyborem wśród naszych klientów. Organizują pracę w pomieszczeniach biurowych oraz nadają charakter ich wnętrzom dzięki bogatej ofercie personalizacji. Planując obowiązki wszystkich pracowników, stają się ważnymi obiektami w każdym biurze. Korzystają z nich także szefowie. Szeroka oferta personalizacji pozwala na dopasowanie terminarza do zróżnicowanych oczekiwań. 

Potrzebujesz dużej zmiany za małe pieniądze? Wybierz klasykę i niezawodność

Chcesz zmiany w swoim biurze, ale nie wydajesz pieniędzy niepotrzebnie? Trzymasz najważniejsze informacje w jednym miejscu? Lubisz stawiać na niezawodne rozwiązania? Nie mogłeś trafić w lepsze miejsce! Nic nie zorganizuje twoich obowiązków lepiej niż nasze kalendarze. Dlaczego? Planują zadania dla całego zespołu jednocześnie, są wielofunkcyjne, zapewniają dodatkową reklamę oraz wiele, więcej!

Wszystko w jednym miejscu - koniec chaosu początkiem Twojego sukcesu

Już każde dziecko wie, że czas to pieniądz. Nie warto marnować go na nieefektywne rozwiązania. Organizacja obowiązków dla wielu osób jednocześnie powinna być spójna i przejrzysta. Zebranie danych w jednym miejscu zapobiega powstawaniu chaosu. Korzystanie z jednej planszy jest proste, niezawodne oraz wzmacnia ducha pracy zespołowej. Do identyfikacji pracowników z wykonywanymi przez nich obowiązkami przyczynia się także umieszczenie loga firmy. Nasze kalendarze jednodzielne dzięki bogatej ofercie opcji personalizacji mogą znacząco poprawić wizerunek Twojej firmy.

Spersonalizowany kalendarz jednodzielny - istotny element marketingu

Dokładne zaplanowanie wyglądu terminarza wpływa nie tylko na pracowników. Logo firmy, przyciągająca spojrzenie grafika czy chwytliwe hasło marketingowe oddziałują również na potencjalnych klientów. Kalendarze, czy to wiszące w biurze, czy podarowane w prezencie, jeśli są interesująco wykonane, pomogą wypromować Twoją markę. Pod kalendarium znajduje się specjalne miejsce na reklamę. Warto je wykorzystać, aby zdobyć nowych kontrahentów. Pokrycie reklamy dodatkową warstwą błyszczącego lakieru sprawi, że nasz slogan będzie rzucał się w oczy. Oferujemy funkcjonalność, niezawodność, marketing oraz ... zawsze niskie ceny!

Wszystkie kalendarze łączy jednakowo niska cena

Chcemy, aby każdy klient mógł sięgnąć po nasze kalendarze i dlatego cennik prezentuje się wyjątkowo korzystnie. Wszystkie zakupisz w okolicach 5zł! Ponadto oferujemy zniżki i z tego powodu warto regularnie odwiedzać naszą stronę. Przy większych zamówieniach możemy zaoferować Ci bezpłatną dostawę. Zobacz, jak wiele w organizacji Twoich codziennych obowiązków zmienią terminarze. Dołącz do grona naszych stałych klientów i czerp przyjemność z korzystania z wyjątkowego sprzętu biurowego.

Ładowanie