DOSTAWA - zawsze za darmo | Ponad 1000 modeli kalendarzy | Gwarancja jakości|

Poradnik kupującego

Kalendarze wieloplanszowe dla miłośników różnorodności

Kalendarze wieloplanszowe dla miłośników różnorodności

W ofercie mamy do wyboru aż 4 różne formaty kalendarzy spiralowanych – w pionie lub poziomie, więc bez problemu dopasujesz kalendarz do swoich potrzeb. Każda z 12 plansz przedstawia jeden miesiąc. Zazwyczaj są one umieszczane w widocznych miejscach, więc projekt poszczególnych kart odgrywa ważną rolę. Indywidualna grafika na każdym miesiąc sprawia, że to bardzo efektowne realizacje.

Co to jest wklejka i wyklejka?

Co to jest wklejka i wyklejka?

Kalendarze książkowe to nie tylko przydatne i praktyczne terminarze, ale także wyjątkowe prezenty. Kalendarze z wyklejką lub wklejką w formie reklamy, tłoczonym logiem, kieszonką na wizytówki, z zamknięciem na magnes lub gumkę – to tylko niektóre z propozycji dla klientów. 

Opcje dodatkowe kalendarzy książkowych

Opcje dodatkowe kalendarzy książkowych

Co wziąć pod uwagę podczas wyboru? Przede wszystkim przyjrzyj się swojemu trybowi pracy. Jeżeli dużo podróżujesz, najlepszym rozwiązaniem będą modele o nieco mniejszym rozmiarze, które z łatwością będzie można zmieścić w bagażu podręcznym. 

Kalendarze Trójdzielne  - Krótka charakterystyka

Kalendarze Trójdzielne - Krótka charakterystyka

Kalendarze trójdzielne, jak sama nazwa wskazuje, zawierają trzy bloki kalendarium na dany rok. Użycie trzech kalendariów ma bardzo praktyczne zastosowanie, ponieważ daje jednoczesny dostęp do całego kwartału. Środkowe kalendarium najczęściej wskazuje miesiąc aktualny, a sąsiednie, poprzedni i następny. Zwolennicy planowania długoterminowego na pewno doceniają to rozwiązanie!Kalendarium przykleja się do plecków (kartonu, który stanowi główny element konstrukcyjny kalendarza), a wszystkie kartki sklejone są u góry klejem, podobnie jak notes. Pozwala to na łatwe odrywanie niepotrzebnych już części.

Jak powinna przebiegać współpraca między klientem a grafikiem

Jak powinna przebiegać współpraca między klientem a grafikiem

Kalendarze na zamówienie, kalendarze reklamowe, kalendarze firmowe… i wiele innych. Wszystko to wymaga kontaktu z grafikiem. Zobacz, jak postępować, by współpraca z nim przebiegła bezproblemowo i abyś Ty mógł być zadowolony z finalnego projektu swojego kalendarza. To wcale nie jest takie trudne! 

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ładowanie