DOSTAWA - zawsze za darmo | Ponad 1000 modeli kalendarzy | Gwarancja jakości|

Kalendarze trójdzielne 2023

Kalendarz trójdzielny Eco
Wybierz opcje
Nowość

Eco

10,88 zł

Podane ceny dotyczą nakładu 100szt. i nie zawierają kosztu wykonania projektu

Kalendarze trójdzielne

Kalendarze trójdzielne różnią się od innych kalendarzy trzema kalendariami z kartkami do zrywania. Środkowe kalendarium jest z aktualnym miesiącem, górne z poprzednim a dolne z następnym. Kalendarze te są najchętniej kupowanymi terminarzami. Przydają się zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Są bardzo przydatne, gdy chce się szybko zaplanować obecny i kolejny miesiąc, a także sprawdzić, jak wyglądały poprzednie tygodnie.
Drukarnia oferująca profesjonalny druk zapewni Państwu kalendarz praktyczny i estetyczny, idealnie nadający się na prezent i doskonały do użytkowania we własnym zakresie. Produkcja kalendarzy trójdzielnych odbywa się w kilku etapach - dokładamy wszelkich starań, by na każdym kroku wykazać się profesjonalizmem. Producent kalendarzy trójdzielnych musi zadbać zarówno o atrakcyjność wizualną terminarzy, jak i o ich łatwą obsługę, dlatego produkcja naszych kalendarzy związana jest z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn i z pracą doświadczonych osób. Nowoczesna drukarnia to możliwość stworzenia kalendarza będącego znakomitą formą promocji!


Rozmiary kalendarzy 

Kalendarze są dostępne w różnych rozmiarach. Dla osób, które w miejscu pracy dysponują niewielką ilością miejsca do wykorzystania na kalendarz, w sam raz są kalendarze ekonomiczne o wielkości 300 x 690 mm (plecki 300 x 550 mm). Jest to najtańsza i najmniejsza wersja produktu. Standardowy i najczęściej wybierany kalendarz jest nieco większy - jego wymiary to 300 x 755 mm, plecki: 300 x 485 mm. Ten wariant daje możliwość zadruku całkiem sporej powierzchni. Najwięcej miejsca na reklamę, a także na notatki, mają kalendarze ekskluzywne. Ich wielkość to aż 300 x 850 mm, a rozmiar plecków to 300 x 680 mm. Nowością są kalendarze trójdzielne spiralowane - wybierając taką opcję, również trzeba mieć na uwadze ich wielkość - proponujemy warianty o wymiarach 310 x 830 mm (plecki 310 x 620 mm). Warto pamiętać, że do stworzenia kalendarium kalendarzy trójdzielnych wykorzystujemy wysokiej klasy papier offsetowy 80 g.


Główka i plecki

Wspomniane już wyżej plecki kalendarza trójdzielnego to po prostu karton, do którego zostały przyklejone kalendaria. Na pleckach zamieszcza się grafikę, mogą też pozostawać szare, białe albo mieć doklejkę. Oferujemy kalendarze bez doklejki - ich plecki są drukowane w całości. W przypadku kalendarzy w wersji ekonomicznej proponujemy białe plecki (bez zadruku).  Główka kalendarzy może być płaska lub wypukła. O płaskiej główce mówi się wtedy, gdy jest ona przedłużeniem plecków. Wypukła główka to konstrukcja nieco bardziej skomplikowana, ponieważ tworzą ją warstwy. Składa się ona z tektury, miękkiej gąbki introligatorskiej i kartonu z grafiką. Taka główka jest wypukła i prezentuje się szczególnie efektownie.

Pakowanie

Nasze produkty są starannie pakowane - chcemy, aby Klienci otrzymywali je w jak najlepszym stanie. Kalendarze - w opcji dodatkowej - wysyłamy z opakowaniem kartonowym, lub papierowym.


Ile kosztuje kalendarz trójdzielny?

Kalendarz trójdzielny jest niedrogi, a jego cena jest uzależniona od wielkości całego kalendarza, główki płaskiej, lub droższej — wypukłej oraz czy ma spiralę, łączącą poszczególne części.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ładowanie