Dostawa GRATIS !     |     Gwarancja Jakości     |     tel. 606 331 713|

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Menu
Informacje
Filtry

Kalendarze trójdzielne

Kalendarz trójdzielny ścienny różni się od innych kalendarzy trzema kalendariami z kartkami do zrywania. Środkowe kalendarium jest z aktualnym miesiącem, górne z poprzednim a dolne z następnym. Kalendarze te są najchętniej kupowanymi terminarzami. Przydają się zarówno w domu, jak i w miejscu pracy. Są bardzo przydatne, gdy chce się szybko zaplanować obecny i kolejny miesiąc, a także sprawdzić, jak wyglądały poprzednie tygodnie.

Drukarnia oferująca profesjonalny druk zapewni Państwu kalendarz praktyczny i estetyczny, idealnie nadający się na prezent i doskonały do użytkowania we własnym zakresie. Produkcja kalendarzy trójdzielnych odbywa się w kilku etapach - dokładamy wszelkich starań, by na każdym kroku wykazać się profesjonalizmem. Producent kalendarzy trójdzielnych musi zadbać zarówno o atrakcyjność wizualną terminarzy, jak i o ich łatwą obsługę, dlatego produkcja naszych kalendarzy związana jest z wykorzystaniem nowoczesnych maszyn i z pracą doświadczonych osób. Nowoczesna drukarnia to możliwość stworzenia kalendarza będącego znakomitą formą promocji!

Rozmiary kalendarzy 

Kalendarze są dostępne w różnych rozmiarach. Dla osób, które w miejscu pracy dysponują niewielką ilością miejsca do wykorzystania na kalendarz, w sam raz są kalendarze ekonomiczne o wielkości 300 x 690 mm (plecki 300 x 550 mm). Jest to najtańsza i najmniejsza wersja produktu. Standardowy i najczęściej wybierany kalendarz jest nieco większy - jego wymiary to 300 x 755 mm, plecki: 300 x 485 mm. Ten wariant daje możliwość zadruku całkiem sporej powierzchni. Najwięcej miejsca na reklamę, a także na notatki, mają kalendarze ekskluzywne. Ich wielkość to aż 300 x 850 mm, a rozmiar plecków to 300 x 680 mm. Nowością są kalendarze trójdzielne spiralowane - wybierając taką opcję, również trzeba mieć na uwadze ich wielkość - proponujemy warianty o wymiarach 310 x 830 mm (plecki 310 x 620 mm). Warto pamiętać, że do stworzenia kalendarium kalendarzy trójdzielnych wykorzystujemy wysokiej klasy papier offsetowy 80 g.

Główka i plecki

Wspomniane już wyżej plecki kalendarza trójdzielnego z logo firmy to po prostu karton, do którego zostały przyklejone kalendaria. Na pleckach zamieszcza się grafikę, mogą też pozostawać szare, białe albo mieć doklejkę. Oferujemy kalendarze bez doklejki - ich plecki są drukowane w całości. W przypadku kalendarzy w wersji ekonomicznej proponujemy białe plecki (bez zadruku). Główka kalendarzy może być płaska lub wypukła. O płaskiej główce mówi się wtedy, gdy jest ona przedłużeniem plecków. Wypukła główka to konstrukcja nieco bardziej skomplikowana, ponieważ tworzą ją warstwy. Składa się ona z tektury, miękkiej gąbki introligatorskiej i kartonu z grafiką. Taka główka jest wypukła i prezentuje się szczególnie efektownie.

Pakowanie

Nasze produkty są starannie pakowane - chcemy, aby Klienci otrzymywali je w jak najlepszym stanie. Kalendarze - w opcji dodatkowej - wysyłamy z opakowaniem kartonowym, lub papierowym.

Ile kosztuje kalendarz trójdzielny?

Kalendarz trójdzielny jest niedrogi, a jego cena jest uzależniona od wielkości całego kalendarza, główki płaskiej, lub droższej — wypukłej oraz czy ma spiralę, łączącą poszczególne części.

Ładowanie