DOSTAWA - zawsze za darmo | Ponad 1000 modeli kalendarzy | Gwarancja jakości|

Kalendarze reklamowe - ważny element identyfikacji wizualnej firmy

Firma to nie tylko idea, produkt, plan finansowy na kolejny kwartał. To przede wszystkim ludzie, którzy chcieliby swoją pracę wykonywać z przyjemnością. Kalendarze firmowe - niby drobny element, a niosą z sobą motywację i zadowolenie z przynależności do marki. W czym tkwi siła tego niepozornego narzędzia?


Kalendarze firmowe wzmacniają morale zespołu

Kto już nawyknie do planowania, kalendarz nosi ze sobą wszędzie. Przydatna rzecz, prawda? A z innej perspektywy, dodatkowe centymetry sześcienne powierzchni reklamowej, którą odbiorca widzi przez cały rok. Oferujemy kalendarze książkowekalendarze ścienne i kalendarze biurkowe, szatą kolorystyczną i nadrukiem dostosowane do identyfikacji wizualnej firmy. Zdobione logo lub wybranym hasłem, z dodatkową wklejką reklamową (w przypadku kalendarzy książkowych) lub bez. Kalendarze dla pracowników można dołączyć do paczek bożonarodzeniowych (prezent idealny w tym czasie) lub rozdać na zebraniu zespołu - motywują, by wpisywać do nich zadania służbowe i jeszcze bardziej zaangażować się w wykonywane obowiązki. Właściwie to znajdujące się w kalendarzu książkowym wklejki wręcz proszą o hasła motywacyjne, podczas gdy personalizowanie kalendarza imieniem i nazwiskiem wytłoczonymi na okładce wzmocni poczucie więzi z firmą. Zwłaszcza dla osób, które mają bezpośredni kontakt z klientem, ważny jest spójny wizerunek. Świadczy o nim odpowiednia prezencja i dodatki, w tym firmowy kalendarz. Używany do robienia notatek na spotkaniu z partnerem biznesowym przekazuje wiadomość: X to przyjazna marka.


Tradycyjny, skuteczny marketing: kalendarze reklamowe

Zawieszony w aptece, warsztacie samochodowym, w hotelowej recepcji. Patrzymy na niego, stojąc w kolejce, często od kilku do kilkunastu minut. W ten podświadomy sposób budujemy świadomość marki, kojarzymy barwy firmowe, hasła i wykonywane usługi. Proponujemy ścienne kalendarze dla firm - wykonane starannie, z dbałością o szczegół, kalendarze trójdzielne, jednodzielne, czterodzielne, czy też kalendarze plakatowe lub wieloplanszowe. Prócz pełnienia funkcji praktycznej, są świetnym nośnikiem reklamy. Kalendarze trójdzielne na życzenie rozbudujemy o mechanizm zegarowy - wtedy potencjalni klienci będą na niego zerkać jeszcze częściej. Warto zrobić zapas tego typu kalendarzy. Przydają się jako nagrody w konkursach dla fanów na portalach społecznościowych, upominki na targach czy gratisy dodawane do zamówienia przekraczającego pewną kwotę. Kalendarze na zamówienie pojawiły się na rynku kilkadziesiąt lat temu i, mimo rozwoju różnorodnych form reklamy audiowizualnej, nic nie zapowiada, jakoby miały przestać cieszyć się powodzeniem.


Kalendarze na zamówienie - funkcjonalne i estetyczne

Oferowane przez nas kalendarze dla firm, szczególnie te książkowe, świetnie sprawdzają się w roli planerów. Pomogą w zorganizowaniu spraw służbowych i osobistych, gromadząc najważniejsze dane w jednym miejscu. Wydawałoby się, że papierowa baza adresów, telefonów i wszelkich informacji odeszła już do lamusa, jednak zapisane na wysokiej jakości papierze listy "to do" motywują do działania w większy sposób niż zadania, odhaczane w bezosobowej aplikacji. Kalendarz na zamówienie cechuje duża indywidualność, projekt w pewnym stopniu wyraża charakter firmy. Warto pamiętać, że kalendarze reklamowe mają być przede wszystkim funkcjonalne, a z produktami i usługami zapoznawać jakby przy okazji. Nie bez znaczenia jest odpowiednia prezencja kalendarza. Oferujemy możliwość wyposażenia wybranego modelu w eleganckie, dodające prestiżu detale, zdobienia oprawy. Czy wiesz już, jak będzie wyglądał Twój projekt?
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ładowanie