Kalendarze plakatowe miej cały rok w zasięgu swojego wzroku

Całe 365 dni nieznanego roku - teraz możesz objąć je wszystkie jednym spojrzeniem! 12 miesięcy zebranych na jednej planszy, mnóstwo miejsca na dodatkową reklamę oraz wyjątkowo niskie ceny. Już dzisiaj sprawdź, co do zaoferowania mają nasze kalendarze plakatowe. Różne formaty, niezliczone możliwości personalizacji, ale jeden wspólny cel - zmienić Twoje biuro nie do poznania!

Uczyń Nowy Rok swoim rokiem dzięki niepowtarzalnemu projektowi

Mówi się, że nowy rok to pora na zmiany. Zacznij zatem od organizacji swojego czasu! Z niezliczonych możliwości zmian możesz skorzystać także przy projektowaniu Twojego terminarza. Kalendarze plakatowe mogą zostać spersonalizowane przez Ciebie na wiele różnych sposobów. Preferujesz stonowane barwy i dyskretne kompozycje? Polecamy pokrycie szczytu kalendarza matową folią. Projekt dopasuje się do zacisza Twojego gabinetu. Wolisz odrobinę ekstrawagancji? Wybierz błyszczący lakier UV, który przyciągnie spojrzenia potencjalnych kontrahentów, i pokryj nim dowolną grafikę. Będzie to świetny pomysł, patrząc na to, jak wiele miejsca posiadają kalendarze plakatowe. Skorzystaj z niego i zareklamuj się!


Wielofunkcyjność, przyjemność oraz...marketing - wyjątkowo tanim kosztem!

Duża przestrzeń może zostać wykorzystana jako miejsce na hasło reklamowe lub logo Twojej firmy. W połączeniu z dbałością o detale, taki projekt na pewno zostanie w pamięci kontrahenta. Wykorzystaj organizer także jako prezent. Codzienne korzystanie z kalendarza przez klienta nie pozwoli zapomnieć mu o usługach Twojego przedsiębiorstwa. Kalendarze plakatowe będą służyć Ci wedle uznania, a przyjemność z użytkowania mogą dostarczyć na wiele sposobów.


Duża powierzchnia na dużą zmianę - tchnij nowe życie w przestrzeń biurową!

Zdecyduj, co zapadnie w pamięć Twoim klientom. Stworzony przez Ciebie unikalny projekt, nada charakter miejscu pracy lub sali konferencyjnej. Motywujący cytat, artystyczna grafika, a dla prywatnych pomieszczeń, kalendarze plakatowe z dziewczynami :) Może nie ma potrzeby angażowania czasu i pieniędzy w kosztowne i męczące przemeblowania oraz remonty. Potraktuj swój terminarz jako plakat i odmień biuro dowolną treścią. Za nasze kalendarze plakatowe cała cena wynosi mniej niż 10 zł! Ponadto przy dostatecznie dużym zamówieniu możemy Ci zaproponować darmową przesyłkę. Odwiedzaj regularnie naszą stronę, aby być na bieżąco z promocjami i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!
Ładowanie