Dostawa GRATIS !     |     Gwarancja Jakości     |     tel. 606 331 713|

Menu
Informacje
Filtry

Formaty kalendarzy

Kalendarz plakatowy – praktyczny i piękny gadżet reklamowy

Szukasz gadżetu reklamowego, z którego obdarowana osoba będzie długo korzystać? Wybierz kalendarz plakatowy, najlepiej z logo swojej firmy. Dla Ciebie to ciekawa forma reklamy, a dla podwykonawcy lub klienta – funkcjonalny detal, który może uzupełnić wystrój jego biura. Kalendarze listwowane można zawiesić na ścianie tak jak plakat, dlatego zadbaj o efektowną grafikę, która będzie przyciągać wzrok. Obok niej umieść logo swojej i dane kontaktowe. Dzięki temu nie tylko właścicielka lub właściciel kalendarza będzie przez okrągły rok pamiętał o Twoim przedsiębiorstwie, ale stanie się ono rozpoznawalne także dla każdego, kto zajrzy do jego biura.

Bogaty wybór kalendarzy planszowych na KalendarzeFirmowe24.pl

Warto zadbać o estetykę, aby kalendarz jednoplanszowy przykuwał wzrok i był ozdobą wnętrza. Do wyboru masz kilka wielkości kalendarzy i różne rodzaje papieru. Najpopularniejsze są kalendarze, na których od razu przedstawiono wszystkie miesiące w roku. Taki układ pozwala łatwo zorientować się w rozkładzie najbliższych tygodni i miesięcy, a co za tym idzie – umożliwia szybkie rozplanowanie zadań czy urlopów pracowników. Pomyśl, jak często osoba obdarowana będzie „rzucała okiem” na kalendarz plakatowy… Projekt graficzny powinien być zatem efektowny. Warto wykonać go samodzielnie na podstawie makiet, które zamieściliśmy na stronie. Możesz też przekazać nam swoje wytyczne, a my wykonamy projekt według Twojego pomysłu.

Kalendarze jednoplanszowe – najważniejsze dane techniczne

Jeżeli wybierasz kalendarz planszowy jako gadżet reklamowy dla swojej firmy, zastanów się nad jego funkcjonalnością. Wszystkie nasze kalendarze plakatowe wieńczą srebrne listwy przy krótszych bokach, które zapobiegają rolowaniu się brzegów kalendarza i zawijaniu się jego rogów. Na środku górnej listwy umieściliśmy niewielki haczyk, które umożliwia zawieszenie kalendarza na ścianie. Możemy wydrukować kalendarze plakatowe w dowolnym nakładzie w jednym z czterech formatów: B1 (680 x 980 mm), A1 (594 x 841mm), B2 (480 x 680 mm) i A2 (420 x 594 mm). Do wyboru masz również dwa rodzaje papieru na kalendarze plakatowe: standardowy o gramaturze 170 g i gruby 250 g.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ładowanie