DOSTAWA - zawsze za darmo | Ponad 1000 modeli kalendarzy | Gwarancja jakości|

Kalendarze plakatowe

Podane ceny dotyczą nakładu 100szt. i nie zawierają kosztu wykonania projektuKalendarze plakatowe miej cały rok w zasięgu swojego wzroku

Kalendarze plakatowe to dobry pomysł na reklamę firmy, dzięki dużemu formatowi na kalendarzu można umieścić najważniejsze informacje, logo oraz kalendarium na cały rok. Pozwalają na szybkie zorientowanie się w najbliższym czasie, a także w przyszłych miesiącach. Posiadamy cztery formaty do wyboru A1, A2, B1, B2

Całe 365 dni nieznanego roku - teraz możesz objąć je wszystkie jednym spojrzeniem! 12 miesięcy zebranych na jednej planszy, mnóstwo miejsca na dodatkową reklamę oraz wyjątkowo niskie ceny. Już dzisiaj sprawdź, co do zaoferowania mają nasze kalendarze plakatowe. Różne formaty, niezliczone możliwości personalizacji, ale jeden wspólny cel - zmienić Twoje biuro nie do poznania!

Uczyń Nowy Rok swoim rokiem dzięki niepowtarzalnemu projektowi

Mówi się, że nowy rok to pora na zmiany. Zacznij zatem od organizacji swojego czasu! Z niezliczonych możliwości zmian możesz skorzystać także przy projektowaniu Twojego terminarza. Kalendarze planszowe mogą zostać spersonalizowane przez Ciebie na wiele różnych sposobów. Preferujesz stonowane barwy i dyskretne kompozycje? Polecamy pokrycie szczytu kalendarza matową folią. Projekt dopasuje się do zacisza Twojego gabinetu. Wolisz odrobinę ekstrawagancji? Wybierz błyszczący lakier UV, który przyciągnie spojrzenia potencjalnych kontrahentów, i pokryj nim dowolną grafikę. Będzie to świetny pomysł, patrząc na to, jak wiele miejsca posiadają nasze kalendarze. Skorzystaj z niego i zareklamuj się!


Wielofunkcyjność, przyjemność oraz...marketing - wyjątkowo tanim kosztem!

Duża przestrzeń może zostać wykorzystana jako miejsce na hasło reklamowe lub logo Twojej firmy. W połączeniu z dbałością o detale, taki projekt na pewno zostanie w pamięci kontrahenta. Wykorzystaj organizer także jako prezent. Codzienne korzystanie z kalendarza plakatowego przez klienta nie pozwoli zapomnieć mu o usługach Twojego przedsiębiorstwa. Będą służyć Ci wedle uznania, a przyjemność z użytkowania mogą dostarczyć na wiele sposobów.


Duża powierzchnia na dużą zmianę - tchnij nowe życie w przestrzeń biurową!

Zdecyduj, co zapadnie w pamięć Twoim klientom. Stworzony przez Ciebie unikalny projekt, nada charakter miejscu pracy lub sali konferencyjnej. Motywujący cytat, artystyczna grafika, a dla prywatnych pomieszczeń, kalendarze z dziewczynami :) Może nie ma potrzeby angażowania czasu i pieniędzy w kosztowne i męczące przemeblowania oraz remonty. Potraktuj swój terminarz jako plakat i odmień biuro dowolną treścią. Cena wynosi mniej niż 10 zł! Ponadto przy dostatecznie dużym zamówieniu możemy Ci zaproponować darmową przesyłkę. Odwiedzaj regularnie naszą stronę, aby być na bieżąco z promocjami i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ładowanie