Kalendarze biurkowe

Nasze kalendarze na biurko i biuwary doskonale pasują do każdego miejsca pracy oraz stołu konferencyjnego. Łączą funkcjonalność z minimalizmem, przez co coraz częściej trafiają w zróżnicowane gusta naszych klientów. Wybierz odpowiedni kalendarz na swoje biurko.

Kalendarze na biurko Mały kalendarz może okazać się duża zmianą


Czujesz, że twojemu miejscu pracy czegoś brakuje? Lubisz zapisywać na szybko swoje myśli oraz robić krótkie notatki? Jesteś osobą zorganizowaną? Nasze kalendarze na biurko sprawdzają się doskonale z uwagi na swoją wielofunkcyjność, możliwość dopasowania do każdego miejsca pracy oraz szerokie opcje personalizacji. Jeśli szukasz dużej zmiany, ale nie chcesz wydawać dużych pieniędzy - znalazłeś sie w odpowiednim miejscu. Dlaczego zatem nasze kalendarze oraz biuwary coraz częściej znajdują swoje miejsce w gabinetach oraz na stołach konferencyjnych?

Nasze kalendarze biurkowe możesz zaprojektować od podstaw

Masz dosyć anonimowego, niczym nie wyróżniającego się sprzętu biurowego? Czas na zmianę! Kalendarze na biurko ze zdjęciem przełamują nudę - od teraz możesz umieścić na swoim egzemplarzu dowolną grafikę. Rodzinna fotografia z wakacji, zachód słońca albo górskie szczyty - wybór zależy od Ciebie. Nie trzeba skazywać się na monotonię - twój własny kalendarz biurkowy powinien wyróżniać się oraz umilać Ci każdy dzień pracy. Jak jeszcze dzięki naszej ofercie możesz zadbać o wyjątkowość swojego sprzętu biurowego?

Personalizacja pozwalająca pozyskać nowych klientów

Szukasz miejsca na dodatkową reklamę? Kalendarze na biurko z logo firmy promują twoją markę dzięki unikalnej estetyce. Symbol twojego przedsiębiorstwa, slogan reklamowy lub hasło motywacyjne - twój projekt może znaleźć się na kolorowej listwie klasycznej "piramidki". Nasze kalendarze biurkowe posiadają usztywniające paski w zróżnicowanych kolorach. Wolisz stonowane barwy pasujące do kameralnego gabinetu? Polecamy biel, czerń oraz granat. Chcesz postawić na odrobinę ekstrawagancji? Wybierz kolory takie jak czerwony, żółty lub zielony. Bezbarwna czy kolorowa - barwa listwy powinna komponować się z pozostałymi, możliwymi do zmodyfikowania detalami...

Wybierz kolor, format oraz rodzaj odpowiadający Twoim potrzebom

Projekt przyciągający spojrzenia potencjalnych klientów powinien być spójny kolorystycznie. Najciekawiej zaprojektowane kalendarze na biurko posiadają odcień listwy dopasowany do barwy zaprojektowanej główki oraz tonu spirali. Wybierz czarny z czerwonym lub czerwień z niebieskim. Pamiętaj jednak - dobrze gdy kolory spirali i kalendarium współgrają z uprzednio wybraną grafiką. Kalendarz biurkowy dostępny jest w różnych wielkościach - dopasuj format zdjęcia do własnych preferencji. W naszym sklepie znajdziesz oprócz zróżnicowanych rozmiarów, znajdziesz "piramidki" z kalendarium rocznym, miesięcznym oraz tygodniowym. Kalendarze na biurko mogą przybierać różne formy - ciekawą możliwością jest także biuwar.

Wielofunkcyjne podkłady na biurko - alternatywa dla zapracowanych

Jesteś w ciągłym biegu? Robisz notatki na małych karteczkach, które przepadają w natłoku codziennych obowiązków? Właśnie dla Ciebie zaprojektowaliśmy kalendarz biurkowy dający możliwość organizacji czasu oraz pozwalający na kreślenie oraz notowanie. Duża powierzchnia, w wariantach z 26 lub 52 kartkami, działa podobnie do bloku rysunkowego, chroniąc jednocześnie biurko przed uszkodzeniami. Jest to zarazem doskonałe rozwiązanie w przypadku wizyty naszej małej pociechy w biurze - możemy mieć pewność, że dziecko niczego nie zniszczy. Formaty od A2 po B3 znajdują swoje zastosowanie na dużych stołach konferencyjnych jak również na małych biurkach dziecięcych. Kalendarze biurkowe są świetnym prezentem - zarówno dla małego rozrabiaki jak i dla biurowego pracownika. Jak zatem prezentuje się nasza oferta pod względem cenowym?

Kalendarze na biurko cena, wysyłka oraz promocje

Wszystkie nasze modele kupisz za mniej niż 10zł! Dlatego polecamy zamawiać egzemplarze w większych ilościach - wysyłka może okazać się bezpłatna. Warto również śledzić naszą stronę internetową. W sklepie często pojawią się promocje oraz zniżki co niejednokrotnie sprawia, że zakup staje się minimalnym wydatkiem. Już dzisiaj stwórz swój wyjątkowy kalendarz i dołącz do grona naszych stałych klientów!Opcje dodatkowe do kalendarzy biurkowych

Listwa usztywniająca Listwa usztywniająca

Listwy do podkładów na biurko dostępne są w kolorze białym, czarnym, granatowym, czerwonym, żółtym, zielonym. Mogą też być bezbarwne. Na listwie możemy umieścić logo firmy, adres lub slogan reklamowy.

Kolor spirali Kolor spirali

Spiralę łączącą wszystkie kartki i umożliwiającą ich przekładanie, możesz wybrać w jednym z 4 kolorów: białym, złotym, czarnym lub srebrnym.

Ładowanie