4 najpopularniejsze gadżety reklamowe


Gadżety reklamowe sprawdzają się w promocji firmy i komunikacji z aż trzema grupami z jej otoczenia. Pierwszą z nich są oczywiście obecni i potencjalni klienci, drugą - kontrahenci oraz partnerzy biznesowi. Nie można też zapomnieć o pracownikach firmy, dla których gadżety reklamowe mogą być miłym upominkiem. Oto 4 najpopularniejsze gadżety reklamowe, które pomogą Ci dotrzeć do wszystkich tych grup, niezależnie od branży. Wypróbuj je koniecznie w swojej firmie!

1. Kalendarze reklamowe

Jeśli szukasz gadżetów reklamowych, które przydadzą się niemal każdemu, wybierz kalendarz reklamowy! Pięknie zaprojektowany, z logotypem Twojej firmy, z całą pewnością będzie praktyczny i estetyczny. Z kalendarza korzystamy przez cały rok, dlatego też jest to ogromna zaleta, jeśli chodzi o budowanie świadomości marki – potencjalni użytkownicy będą stykać się z Twoją marką każdego dnia. Co ciekawe, do wyboru są różne rodzaje kalendarzy reklamowych. Najbardziej klasyczne to oczywiście kalendarze trójdzielne lub biurkowe. Świetnie sprawdzają się także kalendarze książkowe, które pomagają organizować pracę i obowiązki. Pamiętaj jednak, że gadżety tego typu najlepiej jest wręczać pod koniec roku lub na jego początku - to wtedy każdy z nas poszukuje nowego kalendarza. Wtedy też istnieje największa szansa, że to właśnie Twój kalendarz zawiśnie na ścianie.

2. Słodycze reklamowe

Kto nie lubi słodkich upominków? Dziś słodycze - najczęściej cukierki czy czekoladki opakowane w papierek opatrzony logo firmy - wykorzystuje się także do promocji marki. Niezwykle uniwersalne, sprawdzą się w każdej sytuacji, zarówno gdy poszukujesz gadżetów reklamowych dla klientów, jak też w relacjach B2B. Najważniejsza jest jednak dobra jakość słodyczy oraz estetyczne opakowanie. Gdy o to zadbasz, z pewnością miło zaskoczysz klientów, partnerów biznesowych czy nawet zatrudnionych pracowników!

3. Gadżety elektroniczne

Jeśli stawiasz na użyteczność i nowoczesne rozwiązania, możesz zdecydować się na gadżety elektroniczne, które będą reklamować Twoją markę. Nie musisz jednak wydawać dużo pieniędzy, aby posiadać interesujące gadżety reklamowe. Dziś szczególną popularnością cieszy się chociażby pendrive reklamowy albo powerbank, który w dobie powszechności urządzeń elektronicznych, z całą pewnością przyda się każdemu.

4. Kubek termiczny lub butelka

Kubki reklamowe to chyba najbardziej znane gadżety, które dziś nieco wyszły z mody. W końcu w każdym domu czy biurze znaleźć można przypadkowe kubki z logo różnych marek. Jeśli jednak postawisz na odświeżoną wersję, z pewnością zyskasz użyteczne gadżety reklamowe. Przykładem jest kubek termiczny z logo firmy - ludzie najczęściej używają kubków tego typu w drodze do pracy, głównie w komunikacji miejskiej - jest to więc doskonały sposób, by Twoje logo dotarło do szerokiego grona odbiorców. Jako gadżet reklamowy sprawdzi się także wielorazowa butelka, którą można uzupełniać dowolnym napojem. Zgodnie z popularnym dziś trendem stosowania ekologicznych opakowań i rzeczy wielokrotnego użytku, jest to dziś produkt wysoce pożądany, dlatego też z powodzeniem może służyć do promocji firmy, która chce pokazać, że los środowiska nie jest dla niej obojętny.

Pamiętaj, że wybrany przez Ciebie gadżet reklamowy opatrzony logo Twojej firmy staje się niejako jej wizytówką i wpływa na to, jak postrzegają ją odbiorcy. Zadbaj więc o odpowiednią, wysoką jakość zamawianych rzeczy oraz ich ładny, estetyczny wygląd. Ładowanie