Dostawa GRATIS !     |     Gwarancja Jakości     |     tel. 606 331 713|

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Menu
Informacje
Filtry

W kalendarzach książkowych istnieje wiele opcji dodatkowych, takich jak tłoczone logo, grawerowane imię i nazwisko, czy wklejka reklamowa. Sprawią one, że twój kalendarz zyska nietuzinkowy wygląd.


tloczenie-logo-na-okladce.jpg

TŁOCZONE LOGO NA OKŁADCE

Tłoczone logo na kalendarzach wykonamy na wszystkich okleinach, oprócz okładki Baladek. Podstawowy wymiar matrycy do wykonywania zdobienia to 30cm2. Możliwe jest wykonanie większego tłoczenia, lecz koszt wykonania matrycy zawsze będzie wielokrotnością 30cm2, tj. 60cm2, 90cm2.


Grawerowane imię i nazwisko
Grawerowane imię i nazwisko

Kalendarze książkowe możemy personalizować, umieszczając na okładce imię i nazwisko właściciela. Grawerowanie imienia i nazwiska na okładce wykonujemy techniką laserową. Pozwala ona na użycie dowolnego kroju czcionki, wielkości oraz umieszczenie zdobienia w dowolnym miejscu oprawy.


Wklejki w kalendarzu

WKLEJKI

W kalendarzu można wkleić dodatkową kartkę z reklamą Twojej firmy i wkleić ją w dowolnym miejscu bloku kalendarza. Oczywiście nie trzeba ograniczać się do jednej wklejki. Maksymalnie w jednym kalendarzu zmieści się 10 dodatkowych kartek.

registry kalendarza

WYCIĘTE REGISTRY

Standardowo registry są drukowane. Jest jednak możliwość (oprócz kalendarza kieszonkowego A6) wycięcia dwurzędowych registrów. Planowanie najbliższych tygodni i miesięcy stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze.


Okucia kalendarzy

OKUCIA

Na narożniki okładek możemy założyć metalowe okucia w kolorze srebrnym lub złotym. Zabezpieczą one rogi kalendarza i nadadzą mu nieszablonowy wygląd. Kolejną opcją jest zaokrąglenie narożników okładki i bloku kalendarza.

Pudełko na kalendarz

Pudełko na kalendarz

Terminarze książkowe możemy zapakować w pudełko z gładkiej tektury w kolorze brązowym. Dzięki niemu kalendarz nie zniszczy się, a podczas wręczania go kontrahentom i nada podarunkowi szlachetności.
Dodatki do kalendarzy książkowych na zamówienie

Jeśli Twoje zamówienie przekracza nakład 100 szt. to oprócz standardowych opcji dostępnych dla wszystkich kalendarzy do wyboru, masz dodatkowo szereg opcji przygotowanych specjalnie dla kalendarzy na zamówienie. Termin realizacji takiego zamówienia wynosi 30 dni roboczych, licząc od akceptacji projektu kalendarza oraz opłacenia faktury proforma.


Obszycie okładki kalendarza nitką

OBSZYCIE OKŁADKI NITKĄ

Standardowe obszycie wykonane jest w kolorze okładki. Możemy jednak zmienić kolor nici np. na kolor firmowy. Jest to detal, który nada twojemu kalendarzowi niepowtarzalny charakter. Zapytaj o dostępne odcienie i dopasuj kolory do swoich potrzeb.

Zamknięcie na gumkę

ZAMYKANIE NA GUMKĘ

To wygodne rozwiązanie dla osób, które lubią przechowywać w kalendarzu luźne notatki. Nie musisz już martwić się, że któryś z dokumentów wypadnie. Zapytaj o dostępną kolorystykę gumek i wybierz taki, który najbardziej Ci odpowiada.


Gumka na długopis

GUMKA NA DŁUGOPIS

Trzymaj długopis w miejscu idealnie dla niego przeznaczonym i zawsze miej go pod ręką. Niewielki szczegół znacznie ułatwi Ci przechowywanie ulubionego pióra czy długopisu razem z terminarzem.

haftowana tasiemka

HAFTOWANA LUB DRUKOWANA TASIEMKA Z LOGO

Oprócz standardowej tasiemki w kolorze kremowym możemy wkleić dodatkową w wybranym przez Ciebie kolorze. Dodatkowa tasiemka, o szerokości 8 lub 10 mm, może być z haftowanym, lub nadrukowanym logotypem. Ta opcja jest dostępna dla nakładów powyżej 400 sztuk.

Wyklejka w kalendarzu

WYKLEJKA REKLAMOWA

Wyklejka to kartka, która łączy blok kalendarza książkowego z okładką. Standardowo na wyklejkach znajdują się mapy. My oferujemy Ci wyklejki z własnym projektem zarówno z przodu, jak i z tyłu kalendarza. Zaprojektuj ją sam lub powierz to nam.

Indywidualny blok kalendarza

INDYWIDUALNY BLOK KALENDARZA

Jest to opcja, która sprawi, że powstanie niepowtarzalny, zupełnie osobisty kalendarz. Na życzenie, zaprojektujemy i wydrukujemy w bloku kalendarza specjalne informacje. Możliwe jest umieszczenie zdjęć oraz grafiki. Opcja dostępna przy zamówieniach powyżej 1000 szt.

Ładowanie