Kalendarze 2019

Oferujemy wiele produktów wysokiej jakości na czekający nas rok 2019 m.in. kalendarze książkowe, kalendarze ścienne, kalendarze jednodzielne, kalendarze biurkowe oraz biuwary, które pomogą Ci zorganizować swój dzień co do godziny. Sprawdź naszą ofertą na stronie sklepu i zamów idealny kalendarz już dziś. Kalendarze książkowe oraz kalendarze ścienne to doskonała forma podziękowania dla swoich pracowników i klientów, którzy zapisując kolejną kartkę z kalendarza lub przesuwając okienko na kolejną datę, będą stale o Tobie pamiętać. Kalendarze firmowe z naszego asortymentu są wygodne i z przejrzystym rozkładem, dlatego o niczym nie zapomnisz! Kalendarze reklamowe na rok 2019 rok są dostępne z licznymi opcjami dodatkowymi, więc każdy znajdzie coś idealnego dla Siebie. Kalendarze ścienne to interesujący detal w każdym wnętrzu, dzięki któremu nie utracisz żadnego dnia w 2019 roku. Kalendarze książkowe to najlepsze rozwiązanie dla osób mających sporą ilość zadań do wykonania w ciągu całego tygodnia. Kalendarze biurkowe to idealne wyjście dla osób, które pracują przy biurku i wolą mieć kalendarz na widoku. Podkład na biurko został stworzony z myślą o osobach, które potrzebują więcej miejsca na swoje zapiski. To zrozumiałe – warto mieć wszystko pod ręką lub w zasięgu wzroku.

KALENDARZE KSIĄŻKOWE 2019
Kalendarz książkowy to idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, będących często poza domem. Wygodny w użytkowaniu, pozwalający na zaplanowanie dnia co do godziny. Kalendarze książkowe to też doskonałą formą podziękowania. Wręcz kalendarz firmowy z logo firmy, grawerem lub personalizowany kalendarz Twojemu klientowi, lub pracownikowi. Nasze terminarze są bardzo praktyczne i poręczne, więc mieszczą się nawet w damskiej torebce. Kalendarze książkowe z naszej oferty występują w różnych formatach, okładkach w wielu kolorach i mają bardzo czytelny rozkład – kalendarium dzienne, tygodniowe lub tygodniowe z notesem-wybierz swój ulubiony i ciesz się nim przez cały rok 2019.

KALENDARZE TRÓJDZIELNE 2019
Kalendarz trójdzielny to idealny pomysł na reklamę twojej firmy, który zaskoczy indywidualnie przygotowana grafiką. Jeśli chcesz wyróżnić się jeszcze bardziej, wybierz kalendarz trójdzielny z kaszerowana główką, dzięki czemu Twój projekt graficzny uzyska efekt wypukłości, który doda kalendarzowi elegancji. Kalendarze trójdzielne to najbardziej popularny typ kalendarza ściennego w 2018 roku. Nasze liczne realizacje pozwoliły naszym klientom zachwycić swoich kontrahentów oryginalnym podarunkiem. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości kalendaria w dwóch opcjach kolorystycznych do wyboru – szaro-czerwonym lub niebiesko-czerwonym. Wszystkie kalendarze trójdzielne na 2019 rok zaopatrzony jest w czerwone okienko do przesuwania dla łatwiejszej orientacji kolejnych dni w miesiącu. Gwarantujemy wygodę planowania czasu dzięki czytelnemu układowi i przejrzystej formie. Możesz również zakupić specjalnie dopasowane koperty papierowe lub kartonowe, w których będziesz mógł, wręczyć swoim kontrahentom kalendarze trójdzielne na 2019 rok i dodatkowo ochronią kalendarze ścienne przed uszkodzeniem.

KALENDARZE JEDNODZIELNE 2019
Kalendarz jednodzielny to idealne rozwiązanie dla osób, które nie dysponują dużą przestrzenią i cenią sobie funkcjonalność, minimalizm oraz estetykę. Każdy kalendarz jednodzielny na 2019 rok zaopatrzony jest w czerwone okienko do przesuwania, które nie pozwoli zapomnieć o najważniejszych dla Ciebie datach. W 2019 roku zdecyduj się na kalendarze jednodzielne z główką płaską lub wypukłą, z ciekawą grafiką i logo firmy, które podkreśli indywidualny charakter. Do każdego kalendarza jednodzielnego możesz zakupić idealnie pasującą kopertę papierową lub kartonową, która ochroni kalendarz ścienny i doda mu szlachetnej elegancji.

KALENDARZE WIELOPLANSZOWE 2019
Każda strona w kalendarzu firmowym wieloplanszowym może zostać opatrzona pięknym, indywidualnym, zaskakującym projektem. Kalendarze możemy wydrukować aż w 5 formatach do wyboru: A2, A1, B3, B2, B1. Bez względu na rozmiar w każdym kalendarzu możesz wybrać kolor listwy lub spirali. Powiedz nam jak mamy zaprojektować Twój kalendarz wieloplanszowy, a my zrealizujemy go dla Ciebie. Każdy miesiąc może mieć zupełnie inny obraz i barwę! Czytelne kalendarium stanowić będzie uzupełnienie projektu Twojego kalendarza, które możesz sprezentować.

KALENDARZE BIURKOWE 2019
Kalendarze biurkowe to całoroczna reklama Twojej firmy dzięki, której zostaniesz zapamiętany przez swoich kontrahentów. Oryginalny i ciekawy projekt z firmowym logo może uczynić produkt interesującym akcentem we wnętrzu każdego biura. Kalendarze na biurko pełnią funkcję organizera, które zawsze można mieć pod ręką. Za jego pomocą możesz organizować codzienne spotkania oraz notować istotne wiadomości. Kalendarz biurkowy to solidny i praktyczny upominek, który posłuży Ci i Twoim klientom przez cały rok. W zależności od typu kalendarium – roczne, miesięczny lub tygodniowe – kalendarze biurkowe na rok 2019 mają różne wymiary.

BIUWARY 2019
W naszym sklepie znajdziesz również podkłady na biurko na rok 2019, z indywidualną grafiką, którą zaprojektujemy specjalnie dla Ciebie. Biuwar to idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają mieć dużo miejsca na dodatkowe zapiski. Logo firmy, dane kontaktowe oraz ciekawe hasła reklamowe nie pozwolą twojemu klientowi zapomnieć o tobie przez cały okres użytkowania. Podkład na biurko to piękna forma podziękowania oraz zachęcenia do dalszej współpracy. Do wyboru masz biuwar w formacie A3, A2, B3 czy B2, mający 26 lub 52 karty, klejone wzdłuż dolnej krawędzi lub górnej, całość oparta na sztywnym kartonie. Zamiast zapisywania ważnych wiadomości w notesie lub licznych karteczkach skorzystaj z podkładu na biurko-jest stworzony do codziennego użytku!

Zapraszamy do współpracy.
Zespół KalendarzeFirmowe24