Dostawa GRATIS !     |     Gwarancja Jakości     |     tel. 606 331 713|

Menu
Informacje
Filtry

Druk kalendarzy 2019

Sprawdź aktualną ofertę na kalendarze 2021


Oferujemy druk kalendarzy na czekający nas rok 2019. Nowoczesny park maszynowy naszych drukarni zapewnia, że otrzymasz kalendarze w doskonałej jakości. Na wszystkie drukowane przez nas produkty udzielamy gwarancji. Jednak o atrakcyjności kalendarzy nie tylko druk decyduje. Nasi graficy przygotują dla ciebie efektowną szatę graficzną. Mamy dostęp do milionów fantastycznych zdjęć  i z pewnością znajdziemy odpowiednie dla ciebie. Jeżeli zechcesz, możesz sam przygotować projekt, a my ograniczymy się jedynie do druku kalendarza. Aby ułatwić projektowanie, udostępnimy ci szablon, który pomoże prawidłowo przygotować kalendarz do druku. 


Kalendarze książkowe, kalendarze ścienne, kalendarze jednodzielne, kalendarze biurkowe oraz biuwary , pomogą Ci zorganizować swój dzień co do godziny. Sprawdź naszą ofertą na stronie sklepu i zamów idealny kalendarz już dziś. Druk kalendarzy książkowych oraz kalendarzy ściennych to doskonała forma podziękowania dla swoich pracowników i klientów, którzy zapisując kolejną kartkę z kalendarza lub przesuwając okienko na kolejną datę, będą stale o Tobie pamiętać. Kalendarze z naszego asortymentu są wygodne i z przejrzystym rozkładem, dlatego o niczym nie zapomnisz! Kalendarze reklamowe na rok 2019 rok są dostępne z licznymi opcjami dodatkowymi, więc każdy znajdzie coś idealnego dla Siebie. Kalendarze ścienne to interesujący detal w każdym wnętrzu, dzięki któremu nie utracisz żadnego dnia w 2019 roku. Kalendarze książkowe to najlepsze rozwiązanie dla osób mających sporą ilość zadań do wykonania w ciągu całego tygodnia. Kalendarze biurkowe to idealne wyjście dla osób, które pracują przy biurku i wolą mieć kalendarz na widoku. Podkład na biurko został stworzony z myślą o osobach, które potrzebują więcej miejsca na swoje zapiski. To zrozumiałe – warto mieć wszystko pod ręką lub w zasięgu wzroku. Kalendarz 2019 jest obowiązkowym gadżetem nie tylko biznesmena. Sprawdź, ile  kosztuje druk kalendarza!

KALENDARZE KSIĄŻKOWE 2019

KALENDARZE KSIĄŻKOWE 2019

Kalendarz książkowy to idealne rozwiązanie dla osób zapracowanych, będących często poza domem. Wygodny w użytkowaniu, pozwalający na zaplanowanie dnia co do godziny. Kalendarze książkowe to też doskonałą formą podziękowania. Wręcz kalendarz firmowy z logo firmy, grawerem lub personalizowany kalendarz Twojemu klientowi, lub pracownikowi. Nasze terminarze są bardzo praktyczne i poręczne, więc mieszczą się nawet w damskiej torebce. Produkowane kalendarze książkowe z naszej oferty są w różnych formatach, okładkach i wielu kolorach. Mają bardzo czytelny rozkład kalendarium: dzienne, tygodniowe lub tygodniowe z notesem. Wybierz swój ulubiony kalendarz książkowy do druku i ciesz się nim przez cały rok 2019.

Oferta kalendarzy książkowych 2019

KALENDARZE TRÓJDZIELNE 2019

KALENDARZE TRÓJDZIELNE 2019

Kalendarz trójdzielny to idealny pomysł na reklamę twojej firmy, który zaskoczy indywidualnie przygotowaną grafiką i wysoką jakością druku. Jeśli chcesz wyróżnić się jeszcze bardziej, wybierz trójdzielny kalendarz z kaszerowana główką, dzięki czemu Twój projekt graficzny uzyska efekt wypukłości, który doda kalendarzowi elegancji. Kalendarze trójdzielne to najczęściej drukowane kalendarze ścienne w 2018 roku. Nasze liczne realizacje pozwoliły naszym klientom zachwycić swoich kontrahentów oryginalnym podarunkiem. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości kalendaria w dwóch opcjach kolorystycznych do wyboru: szaro-czerwonym lub niebiesko-czerwonym. Wszystkie kalendarze trójdzielne na 2019 rok zaopatrzone są w czerwone okienko do przesuwania dla łatwiejszej orientacji kolejnych dni w miesiącu. Gwarantujemy wygodę planowania czasu dzięki czytelnemu układowi i przejrzystej formie. Możesz również zakupić specjalnie dopasowane koperty papierowe lub kartonowe, w których będziesz mógł, wręczyć swoim kontrahentom kalendarze trójdzielne na 2019 rok i dodatkowo ochronią kalendarze ścienne przed uszkodzeniem.

Oferta kalendarzy trójdzielnych 2019

KALENDARZE JEDNODZIELNE 2019

KALENDARZE JEDNODZIELNE 2019

Kalendarz jednodzielny na 2019 rok zaopatrzony jest w czerwone okienko do przesuwania, które nie pozwoli zapomnieć o najważniejszych dla Ciebie datach. W 2019 roku możesz zdecydować się na kalendarz jednodzielny do druku z główką płaską lub wypukłą. Ciekawa grafika i logo firmy ich podkreśli indywidualny charakter. Do każdego kalendarza jednodzielnego możesz zakupić idealnie pasującą kopertę papierową lub kartonową, która ochroni kalendarz ścienny i doda mu szlachetnej elegancji.

Oferta kalendarzy jednodzielnych 2019

KALENDARZE WIELOPLANSZOWE 2019

KALENDARZE WIELOPLANSZOWE 2019

Każda strona w kalendarzu firmowym wieloplanszowym może zostać opatrzona pięknym, indywidualnym, zaskakującym projektem. Kalendarze możemy wydrukować aż w 5 formatach do wyboru: A2, A1, B3, B2, B1. Bez względu na rozmiar w każdym kalendarzu możesz wybrać kolor listwy lub spirali. Powiedz nam jak mamy zaprojektować Twój kalendarz wieloplanszowy, a my wydrukujemy go dla Ciebie. Każdy miesiąc może mieć zupełnie inną grafikę i kolorystykę! Czytelne kalendarium stanowić będzie uzupełnienie projektu Twojego kalendarza, które możesz sprezentować.

Oferta kalendarzy wieloplanszowych 2019

KALENDARZE BIURKOWE 2019

KALENDARZE BIURKOWE 2019

Kalendarze biurkowe to całoroczna reklama Twojej firmy, dzięki której zostaniesz zapamiętany przez swoich kontrahentów. Oryginalny i ciekawy projekt z firmowym logo może uczynić produkt interesującym akcentem we wnętrzu każdego biura. Produkowane przez nas kalendarze na biurko pełnią funkcję organizera, które zawsze można mieć pod ręką. Za jego pomocą możesz organizować codzienne spotkania oraz notować istotne wiadomości. Kalendarz biurkowy to solidny i praktyczny upominek, który posłuży Ci i Twoim klientom przez cały rok. W zależności od typu kalendarium: roczne, miesięczne lub tygodniowe, kalendarze biurkowe na rok 2019 mają różne wymiary.

Oferta kalendarzy biurkowych 2019

BIUWARY, PODKŁADY NA BIURKO 2019

BIUWARY, PODKŁADY NA BIURKO 2019

W naszym sklepie znajdziesz również podkłady na biurko na rok 2019, z indywidualną grafiką, którą zaprojektujemy i wydrukujemy specjalnie dla Ciebie. Biuwar to idealne rozwiązanie dla osób, które uwielbiają mieć dużo miejsca na dodatkowe zapiski. Logo firmy, dane kontaktowe oraz ciekawe hasła reklamowe nie pozwolą twojemu klientowi zapomnieć o tobie przez cały okres użytkowania. Podkład na biurko to piękna forma podziękowania oraz zachęcenia do dalszej współpracy. Do wyboru masz biuwar w formacie A3 , A2 , B3 czy B2 , mający 26 lub 52 karty, klejone wzdłuż dolnej krawędzi lub górnej, całość oparta na sztywnym kartonie. Zamiast zapisywania ważnych wiadomości w notesie lub licznych karteczkach skorzystaj z podkładu na biurko, który jest stworzony do codziennego użytku!

Oferta biuwarów i podkładów na biurko 2019

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ładowanie