KALENDARZE 2020 - WAŻNY ELEMENT IDENTYFIKACJI WIZUALNEJ FIRMY

Firma to nie tylko idea, produkt, plan finansowy na kolejny kwartał. To przede wszystkim ludzie, którzy chcieliby swoją pracę wykonywać z przyjemnością. Kalendarze firmowe - niby drobny element, a niosą z sobą motywację i zadowolenie z przynależności do marki. W czym tkwi siła tego niepozornego narzędzia?

KALENDARZE WZMACNIAJĄ MORALE ZESPOŁU

Kto już nawyknie do planowania, kalendarz nosi ze sobą wszędzie. Przydatna rzecz, prawda? A z innej perspektywy, dodatkowe centymetry sześcienne powierzchni reklamowej, którą odbiorca widzi przez cały rok. Oferujemy kalendarze firmowe książkowe, ścienne i kalendarze biurkowe, szatą kolorystyczną i nadrukiem dostosowane do identyfikacji wizualnej firmy. Zdobione logo lub wybranym hasłem, z dodatkową wklejką reklamową (w przypadku kalendarzy książkowych) lub bez. Kalendarze dla pracowników można dołączyć do paczek bożonarodzeniowych (prezent idealny w tym czasie) lub rozdać na zebraniu zespołu - motywują, by wpisywać do nich zadania służbowe i jeszcze bardziej zaangażować się w wykonywane obowiązki. Właściwie to znajdujące się w kalendarzu książkowym wklejki wręcz proszą o hasła motywacyjne, podczas gdy personalizowanie kalendarza imieniem i nazwiskiem wytłoczonymi na okładce wzmocni poczucie więzi z firmą. Zwłaszcza dla osób, które mają bezpośredni kontakt z klientem, ważny jest spójny wizerunek. Świadczy o nim odpowiednia prezencja i dodatki, w tym firmowy kalendarz. Używany do robienia notatek na spotkaniu z partnerem biznesowym przekazuje wiadomość: X to przyjazna marka.

TRADYCYJNY, SKUTECZNY MARKETING

Zawieszony w aptece, warsztacie samochodowym, w hotelowej recepcji. Patrzymy na niego, stojąc w kolejce, często od kilku do kilkunastu minut. W ten podświadomy sposób budujemy świadomość marki, kojarzymy barwy firmowe, hasła i wykonywane usługi. Proponujemy ścienne kalendarze dla firm - wykonane starannie, z dbałością o szczegół, trójdzielne, jednodzielne, czterodzielne, plakatowe lub wieloplanszowe. Prócz pełnienia funkcji praktycznej, są świetnym nośnikiem reklamy. Kalendarze trójdzielne na życzenie rozbudujemy o mechanizm zegarowy - wtedy potencjalni klienci będą na niego zerkać jeszcze częściej. Warto zrobić zapas tego typu kalendarzy. Przydają się jako nagrody w konkursach dla fanów na portalach społecznościowych, upominki na targach czy gratisy dodawane do zamówienia przekraczającego pewną kwotę. Kalendarze na zamówienie pojawiły się na rynku kilkadziesiąt lat temu i, mimo rozwoju różnorodnych form reklamy audiowizualnej, nic nie zapowiada, jakoby miały przestać cieszyć się powodzeniem.

KALENDARZE NA ZAMÓWIENIE - FUNKCJONALNE I ESTETYCZNE

Oferowane przez nas kalendarze dla firm, szczególnie te książkowe, świetnie sprawdzają się w roli planerów. Pomogą w zorganizowaniu spraw służbowych i osobistych, gromadząc najważniejsze dane w jednym miejscu. Wydawałoby się, że papierowa baza adresów, telefonów i wszelkich informacji odeszła już do lamusa, jednak zapisane na wysokiej jakości papierze listy "to do" motywują do działania w większy sposób niż zadania, odhaczane w bezosobowej aplikacji. Kalendarz na zamówienie cechuje duża indywidualność, projekt w pewnym stopniu wyraża charakter firmy. Warto pamiętać, że kalendarze reklamowe mają być przede wszystkim funkcjonalne, a z produktami i usługami zapoznawać jakby przy okazji. Nie bez znaczenia jest odpowiednia prezencja kalendarza. Oferujemy możliwość wyposażenia wybranego modelu w eleganckie, dodające prestiżu detale, zdobienia oprawy. Czy wiesz już, jak będzie wyglądał Twój projekt kalendarza na 2020 rok?

KALENDARZE 2020 - ELEGANCKIE PROJEKTY W KORZYSTNEJ CENIE

KALENDARZE KSIĄŻKOWE 2020

KALENDARZE KSIĄŻKOWE 2020

Kalendarium w formacie poręcznej książki to niezbędnik dla zapracowanych osób, które muszą precyzyjnie planować swój czas. Takie akcesorium będzie nieodłącznym towarzyszem podczas wyjazdów służbowych czy spotkań biznesowych. Kalendarze 2020 można zamówić w formie dostosowanej do potrzeb. W zależności od preferencji rozkład można dostosować do podziału na dni lub tygodnie, a jeżeli potrzebujesz więcej miejsca na zapiski możesz rozszerzyć miejsce o notes. Model można zindywidualizować również pod względem wyglądu: znajdź swój ulubiony kolor, dodaj elegancki grawer czy własne logo. Kalendarze 2020 to także modne i praktyczne gadżety firmowe. Możesz podarować je swoim klientom i współpracownikom, by oni również mogli planować swój czas w estetycznej formie, przy okazji pamiętając o Twojej marce. Możliwości jest wiele, dlatego już teraz zapoznaj się z naszą ofertą, wybierz swój idealny model i ciesz się jeszcze przyjemniejszym planowaniem wyzwań na kolejny rok!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na kalendarze książkowe na 2020 rok.

KALENDARZE TRÓJDZIELNE 2020

Kalendarz reklamowy 2020 w formie akcesorium, które może zawisnąć na ścianie to jedna z najlepszych opcji na promowanie własnego biznesu. To także gadżet najchętniej wybierany przez naszych klientów. Mając to na uwadze staramy się zaoferować Ci nie tylko najwyższą jakość, ale także oryginalne efekty wizualne. Nasze kalendaria dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych: czarno-białej lub niebiesko-czerwonej. Każdy wyposażony jest w tradycyjne okienko, które pozwala na praktyczne odliczanie upływających dni. Przejrzysta forma zapewnia, że nasze modele są czytelne nawet z daleka. Kalendarze trójdzielne 2020 to jedna z najlepszych opcji na atrakcyjny prezent reklamujący Twoją firmę. Specjalnie dla Ciebie stworzymy projekt opierający się na motywach pasujących do marki. Jeżeli chcesz wzbogacić wybrany produkt o oryginalny efekt zdecyduj się na kaszerowaną główkę, która urozmaici wygląd o modny efekt trójwymiarowości dodając całości elegancji. Jeżeli chcesz podarować prezent w dobrym stylu dodaj do swojego kalendarza pasującą kopertę papierową lub kartonową, która jednocześnie ochroni produkt przez uszkodzeniem. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na kalendarze trójdzielne 2020.

KALENDARZE TRÓJDZIELNE 2020
KALENDARZE JEDNODZIELNE 2020

KALENDARZE JEDNODZIELNE 2020

Szukasz ponadczasowego pomysłu na kalendarze firmowe 2020, które można podarować swoim kontrahentom? A może lubisz kalendaria w prostej, przejrzystej formie? Kalendarze jednodzielne 2020 to rozwiązanie idealne dla wszystkich miłośników minimalizmu. Nasi graficy wykonają dla Ciebie atrakcyjny projekt zgodny z profilem Twojej marki. Nasze produkty doskonale prezentują się na ścianach przyciągając wzrok odwiedzających biuro gości, są czytelne także z daleka i odporne na zniszczenia. Model możesz wyposażyć w płaską lub wypukłą główkę. Całość dopełni pasująca koperta chroniąca przed uszkodzeniem. Podarunek w takiej formie dzięki swej estetyce i funkcjonalności zachęci Twoich kontrahentów do wykorzystania go także w swoich firmach.

Zachęcamy też do zapoznania się z nasza ofertą na kalendarze jednodzielne 2020.

KALENDARZE WIELOPLANSZOWE 2020

Kalendarze reklamowe 2020 w takiej formie to gadżet o wysokich walorach wizualnych. Każda ze stron to atrakcyjny, indywidualny projekt, który urozmaici wnętrze, a różnorodność grafik sprawi, że kalendarium będzie Cię co miesiąc zaskakiwać czymś nowym. Dla naszych klientów przygotowaliśmy kilka formatów: A2, A1, B3, B2 i B1. Opowiedz nam o swoich potrzebach, a nasz zespół przygotuje dla Ciebie propozycje, dzięki którym model kalendarza firmowego 2020 idealnie wpisze się w Twoją wizję budowania świadomości marki. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na kalendarze wieloplanszowe 2020.

KALENDARZE WIELOPLANSZOWE 2020
KALENDARZE BIURKOWE 2020

KALENDARZE BIURKOWE 2020

Estetyczne kalendarium na biurku to gadżet wyróżniający dobrze zorganizowane osoby. Kalendarze reklamowe 2020 w praktycznym formacie to nie tylko ozdoba, ale także skuteczna promocja. W naszej ofercie znajdziesz funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie modele, które możemy dostosować do stylu Twojej marki dopasowując odpowiednią kolorystykę i wkomponowując w grafikę logo. Twoi klienci i współpracownicy z pewnością docenią prezent w formie funkcjonalnego organizera pozostającego zawsze w zasięgu wzroku, w którym będą mogli zapisywać zbliżające się spotkania czy notować najważniejsze rzeczy. W zależności od preferencji możesz zdecydować się na kalendarium w rozkładzie rocznym, miesięcznym lub tygodniowym. O kalendarze biurkowe 2020 warto zadbać już teraz, dlatego zapoznaj się z naszą ofertą i zaplanuj promowanie swojego biznesu jeszcze dziś!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na kalendarze biurkowe 2020.

BIUWARY, PODKŁADY NA BIURKO 2020

Modnym dodatkiem do biura dla wielbicieli praktycznego zapisywania myśli i ważnych dat są biuwary. Podkłady dostępne są w różnych formatach: A3, A2, B3 i B2 oraz w wersjach o 26 lub 52 kartach. Z naszą pomocą każdy model można dostosować do swoich preferencji. Projekt szaty graficznej uzależniony jest od wizji klienta. Dzięki temu możesz zdecydować się na organizer pasujący do Twojego stylu lub wykorzystać podkłady biurowe jako formę gadżetów firmowych. Umieszczając swoje logo, ciekawe hasło reklamowe czy dane kontaktowe na akcesorium znajdującym się zawsze na biurku, możesz mieć pewność, że Twoja marka zapadnie w pamięć i będzie się pozytywnie kojarzyć. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na biuwary i podkłady na biurko 2020.

BIUWARY, PODKŁADY NA BIURKO 2020
Ładowanie