DOSTAWA - zawsze za darmo | Ponad 1000 modeli kalendarzy | Gwarancja jakości|

Kalendarze książkowe B6


Kalendarze książkowe B6


Kalendarze książkowe B6 są niewielkie, lecz nie jest to jeszcze format kieszonkowy. Jeśli standardowy kalendarz książkowy zajmuje w Twojej torebce zbyt dużo miejsca, to ta oferta może być dokładnie tym, czego szukasz. Co istotne, takie kalendarze dostępne są wyłącznie w wersji z dziennym kalendarium, a ich wymiary wynoszą 110 x 160 milimetrów.

Odpowiednie dla aktywnych

Kalendarze z tej kategorii okazują się niezastąpione dla osób będących w ciągłym ruchu. Twoja praca wiąże się z częstymi podróżami lub po prostu nie masz w zwyczaju robić rozległych notatek, to właśnie kalendarz książkowy o formacie B6 będzie dla Ciebie idealny. Trzeba zaznaczyć, że nawet w takim kalendarzu wciąż pozostaje dość dużo miejsca na niezbędne zapiski - układ dzienny sprawia, że przestrzeni na zanotowanie wszelkich planów, zaznaczenie ważnych wydarzeń czy deadline'ów nie przysporzy nikomu trudności. Zważywszy na niewielkie gabaryty i optymalną ilość miejsca na notatki, kalendarze książkowe B6 można nazwać szczególnie funkcjonalnymi. Sprawdzą się nie tylko w podróży, ale też w pracy biurowej. Jeśli myślisz o zakupie organizerów dla swoich pracowników i szukasz formatu, który żadnego z nich specjalnie nie obciąży, poważnie rozważ tę propozycję!


Dostosowany do różnych potrzeb

Osoby, które często podróżują na pewno docenią kalendarze wzbogacone o dodatki takie jak mapy, strefy czasowe, odległości między krajami czy oświadczenia o zdarzeniu drogowym. Przed dokonaniem zakupu warto sprawdzić, co znajduje się w kalendarzu i jaka jest jego objętość. 


Zaletą kalendarzy w tym formacie jest dość niska cena - warto o nich pomyśleć, gdy chce się zainwestować w niedrogą, lecz skuteczną reklamę swojej firmy.


Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ładowanie