DOSTAWA - zawsze za darmo | Ponad 1000 modeli kalendarzy | Gwarancja jakości|

Kalendarze książkowe B5

Podane ceny dotyczą nakładu 100szt. i nie zawierają kosztu wykonania projektu


Kalendarze książkowe B5

Kalendarze książkowe B5 to propozycja dla tych osób, które szukają dużego terminarza. Mają one wielkość pośrednią pomiędzy formatami A4 i A5. Ich wymiary w przypadku kalendarza dziennego to 170 x 240 mm, z kolei kalendarze tygodniowe mają rozmiar 165 x 221 milimetrów. Niektóre modele mogą być minimalnie większe lub mniejsze, lecz takie różnice są właściwie niezauważalne.

Duże, ale nie największe

Bez cienia wątpliwości są to bardzo popularne kalendarze. Chętnie korzystają z nich osoby, których praca wiąże się z wieloma różnymi obowiązkami. Spotkania z klientami i kontrahentami, ważne daty, terminy wizyt u lekarzy, imieniny członków rodziny - wszystko to można zaznaczyć w takim terminarzu, nie obawiając się, że zabraknie w nim miejsca także na swobodne notatki. Kalendarz o formacie B5 zmieści się w dużej torebce lub w neseserze, a jeśli wybierze się któryś z cieńszych i lżejszych modeli, jego ciężar nie będzie problemem. Taki organizer jest idealny do tego, by wykorzystywać go stacjonarnie w biurze. Dzięki niemu niepotrzebne są inne notatniki czy luźne kartki do zapisywania ważnych informacji.

Idealne kalendarze książkowe B5? Możliwości jest mnóstwo!

Układ dzienny, tygodniowy czy kalendarium z notesem? Odpowiedź na to pytanie zależy od tego, jak dużo miejsca na wszelkiego typu zapiski chcesz mieć w swoim kalendarzu. Kalendarz liczący niespełna 150 stron czy znacznie obszerniejszy terminarz z wieloma dodatkami w środku? Imponująco przedstawia się też wybór okładek - niektóre prezentują się ekskluzywnie, inne robią wrażenie swoim minimalistycznym designem.
Pamiętaj, że firmowe logo na okładce takich kalendarzy nie umknie niczyjej uwadze!Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ładowanie