DOSTAWA - zawsze za darmo | Ponad 1000 modeli kalendarzy | Gwarancja jakości|

Kalendarze książkowe A6

Podane ceny dotyczą nakładu 100szt. i nie zawierają kosztu wykonania projektu


Kalendarze książkowe A6

Ten format jest po prostu wymarzony dla osób, które nie lubią nosić przy sobie zbyt wielu rzeczy, a jednak zawsze chcą mieć przy pod ręką kalendarz książkowy. Kalendarze książkowe A6, nazywane też kieszonkowymi, są naprawdę niewielkie i lekkie, mają też wystarczająco dużo miejsca na to, by zanotować w nich najważniejsze plany oraz zaznaczyć istotne wydarzenia. Oferujemy kalendarze z tej kategorii z układem tygodniowym o wymiarach 87 x 150 milimetrów.


Wyjątkowo praktyczne i poręczne

Zdarza Ci się, że kupujesz lub dostajesz kalendarz książkowy, który jest za duży i zbyt ciężki, by nosić go stale przy sobie? Pewnie zostawiałeś go w domu, a gdy trzeba było coś szybko gdzieś zapisać, miałeś spory problem. Oczywiście można też sporządzać notatki w smartfonie, ale wciąż wiele osób preferuje jednak umieszczać różne informacje na papierze. Kalendarze książkowe powstają z myślą o takich osobach jak Ty! Mimo że są tak niewielkie, to można w nich znaleźć sporo dodatków - mapy, skorowidz, skrócone kalendarze i plany tygodnia - z tego na pewno nieraz skorzystasz.

Tani i atrakcyjny gadżet reklamowy

Jeśli myślisz o zainwestowaniu w tanie, ale elegancko prezentujące się gadżety, które będą promować Twoją firmę, to te kieszonkowe organizery są doskonałą opcją. Nawet przy tak małym formacie logo na okładce i wklejki reklamowe mogą przyciągać uwagę potencjalnych klientów i kontrahentów!


Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ładowanie