DOSTAWA - zawsze za darmo | Ponad 1000 modeli kalendarzy | Gwarancja jakości|

Kalendarze książkowe A5

Podane ceny dotyczą nakładu 100szt. i nie zawierają kosztu wykonania projektu

Kalendarze książkowe A5

Kalendarze książkowe A5 wygrywają w rankingach na najpopularniejsze terminarze w formie książki. Nic w tym dziwnego, ponieważ wiele osób stawia na 'złoty środek', gdy trzeba podjąć decyzję o zakupie organizera. Format A5 ma wielkość zeszytu, więc nie można go uznać ani za specjalnie okazały, ani za niewielki. Kalendarz książkowy A5 z dziennym kalendarium ma wymiary 142 x 203 mm - takie same parametry dotyczą układu tygodniowego.

Uniwersalny format - funkcjonalność, którą docenia się każdego dnia

Właśnie takie kalendarze są najlepszą propozycją, gdy nie jest się do końca pewnym tego, czy będzie się regularnie robić pokaźne notatki, zaznaczać wszystkie ważne wydarzenia i wpisywać różne plany. W kalendarzu książkowym A5 jest dużo wolnego miejsca - niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z układem dziennym, czy tygodniowym z notesem lub bez, ale jest go jednak znacznie mniej, niż w terminarzach A4. Zaletą formatu średniej wielkości jest to, że nie sprawi problemu, gdy trzeba schować kalendarz do torebki, teczki lub plecaka. Dlatego właśnie chętnie decydują się na niego biznesmeni, którzy często umawiają się z klientami na mieście, ale także pracownicy stacjonarni i studenci.

Czym kierować się podczas zakupu kalendarza książkowego A5?

Chcąc wybrać organizer o takim formacie dla siebie lub dla swoich pracowników czy kontrahentów, trzeba pamiętać o kilku kwestiach. Niektóre kalendarze książkowe A5 są bardzo obszerne i mają mnóstwo dodatków, takich jak mapy, informacje dla kierowców i dodatkowe terminarze. 'Odchudzone' kalendarze są znacznie lżejsze!

Weź pod uwagę to, że na okładce średniej wielkości firmowe logo świetnie się prezentuje. Warto postawić też na oryginalne, stylowe wykończenie!


Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ładowanie