DOSTAWA - zawsze za darmo | Ponad 1000 modeli kalendarzy | Gwarancja jakości|

Kalendarze książkowe A4

Podane ceny dotyczą nakładu 100szt. i nie zawierają kosztu wykonania projektu


Kalendarze książkowe A4

Kalendarze książkowe w tym formacie są naprawdę spore. W wersji z układem dziennym ich wymiary to 205 x 290 mm, a w przypadku układu tygodniowego - 210 X 265 milimetrów. Parametry te mogą być nieco inne, jeśli chodzi o poszczególne modele, ale jest to kwestia kilku milimetrów.

Największe kalendarze książkowe

Kalendarze książkowe A4 są zdecydowanie największe, co sprawia, że doskonale spełniają oczekiwania niektórych osób. Jeśli szukasz organizera, który zmieści się do niewielkiej torebki, to ten format stanowczo odpada, ale można o nim pomyśleć, jeśli ma się w zwyczaju nosić ze sobą większy neseser lub torbę shopperkę. Komu najbardziej przyda się tak duży kalendarz książkowy? Na pewno spodoba się osobom, które pracują na stanowiskach kierowniczych i koordynatorom różnych projektów. Są odpowiednie dla pracowników biurowych mających kontakt z wieloma klientami, mogą się okazać idealne dla studentów, nauczycieli, a także wszystkim tych, którzy lubią zapisywać swoje myśli.

Z notesem lub bez, obszerny lub w wersji 'fit'

Decydując się na kalendarze książkowe A4, trzeba wybrać pomiędzy układem dziennym i tygodniowym, nie zapominając o tym, że oferta uwzględnia także kalendaria z notesem. Kalendarium z notesem przyda się nie tylko szefowi, który musi pamiętać o wielu sprawach, ale również osobie lubiącej relaksować się w wolnej chwili, robiąc różne rysunki. Przed zakupem trzeba sprawdzić, ile stron ma kalendarz. Niektóre kalendarze w formacie A4 mają zaledwie 144 strony, inne - niemal trzy razy więcej. Te wyjątkowe terminarze mogą też być skutecznym elementem działań marketingowych - trudno ich nie zauważyć na konferencjach czy szkoleniach!Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ładowanie