Filtr
Podkaład na biurko

Biuwar to wygodny kalendarz na biurko, który świetnie sprawdza się w roli notatnika. Jego atutem jest możliwość dostosowania przestrzeni do swoich potrzeb. Do wybory masz opcję z 26 lub 52 kartkami, które pozwolą Ci na planowanie każdego tygodnia oraz ułatwią zapisywanie bieżących notatek. Wybierz podkład na biurko z indywidualną grafika i ciesz się nim przez cały rok.

Kalendarze roczne

Dzięki niewielkiemu formatowi i przejrzystemu rozkładowi kalendarze roczne (tzn. piramidki) nie zajmują dużo miejsca i są funkcjonalne. Za jego pomocą bez problemu zaplanujesz urlop, sprawdzisz dni wolne i święta w roku 2019. Kalendarze biurkowe to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie minimalizm i funkcjonalność.

Kalendarze miesięczne na spirali

Kalendarze miesięczne na spirali dzięki dużej powierzchni reklamowej stanowić mogą efektowny element wnętrza. Na każdej z dwunastu kart istnieje możliwość umieszczenia indywidualnej grafiki z logo firmy. Układ kalendarium jest bardzo przejrzysty a spirala ułatwia przewracanie kart i sprawdzanie dat w przyszłych miesiącach oraz przeszłych – łatwo też odszukać dobrze oznaczone dni wolne oraz święta.

Kalendarze miesięczne klejone

Kalendarze klejone to kalendarze miesięczne posiadające zrywane kartki, na których umieszczony jest miesiąc poprzedni, aktualny oraz przyszły. Niedziela i święta są wyróżnione kolorem czerwonym. Kalendarz biurkowy to niezbędny element dla osoby pracującej przy biurku i lubiącej mieć swój kalendarz w zasięgu wzroku.

Kalendarze tygodniowe na spirali

Kalendarz tygodniowy na spirali to bardzo popularny model kalendarza biurkowego, który pozwala na zaplanowanie siedmiu dni na jednej kartce. Przejrzyste plansze pozwalają na przyjemną organizację całego tygodnia. Możesz zaplanować swoje spotkania chronologicznie, nie zapomnisz o ważnych datach i świętach. Dzięki spirali sprawdzanie i organizowanie kolejnych tygodni staje się niezwykle wygodne.

Opcje dodatkowe do kalendarzy biurkowych

Listwa usztywniająca Listwa usztywniająca
Kolor spirali Kolor spirali

opis