Dostawa GRATIS !     |     Gwarancja Jakości     |     tel. 606 331 713|

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Menu
Informacje
Filtry

Skąd wziął się zwyczaj kartek świątecznych?

Kartki świąteczne to po prostu okolicznościowe kartki pocztowe, które wysyła się w okresie bożonarodzeniowym. Jest to bardzo stary zwyczaj, który polega na wysyłaniu pozdrowień oraz życzeń świątecznych. Kartki bożonarodzeniowe otrzymują nie tylko osoby bliskie, ale także kontrahenci  czy pracownicy firmy. Jest to tradycja, która mimo postępu technologicznego nadal nie wyszła z mody. W przypadku tradycjonalistów wiadomości mailowe, sms-y czy przesyłane drogą elektroniczną e-kartki świąteczne nie są w stanie zastąpić znanych od dawna,  papierowych kartek świątecznych.  Jeżeli mielibyśmy się przyjrzeć historii kartek świątecznych, to sięga ona aż do czasów papirusu, na którym w Egipcie powstawały ich pierwsze egzemplarze. Kartki z życzeniami miały także swoje początki w Chinach. W Europie pojawiły się mniej więcej w XV wieku. Początkowo były to kartki wykonywane ręcznie, w późniejszym czasie wprowadzono udogodnienia w postaci kalek, a następnie drukarek.  Tradycja wysyłania kartek z logo firmy stopniowo rośnie, a zainteresowanie nią jest coraz większe. W dzisiejszych czasach powrót do utartych zwyczajów zyskał na popularności w związku z czym,  jest to idealny moment, aby dołączyć do grona naszych klientów i złożyć zamówienie na indywidualne kartki bożonarodzeniowe. 


Co napisać na kartce świątecznej?

Nasze firmowe kartki świąteczne są personalizowane, co oznacza, że mają możliwość umieszczenia logotypu Państwa firmy we wskazanym miejscu, co więcej możecie także Państwo zaprojektować swoją kartkę samodzielnie lub z pomocą naszego grafika. Jest to bardzo ciekawa opcja dla firm, które chcą zrobić świąteczny upominek swoim klientom czy partnerom biznesowym. Dzięki temu, że znajduje się na niej logotyp, Państwa kartka firmowa będzie rozpoznawalna i oryginalna.  Dodatkowym atutem naszych kartek z logo firmy jest to, że wyposażone są w różne wzory życzeń, które umieszczamy na zamówionych kartkach wedle życzenia klienta. Bardzo często zastanawiamy się co napisać na kartkach świątecznych oraz jakie życzenia bożonarodzeniowe  dla kontrahentów czy klientów firmy będą najbardziej odpowiednie. Z naszymi kartkami  świątecznymi już nie musisz się o to martwić. Jesteśmy pewni, że z naszego banku życzeń każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Ponadto zaraz pod tekstem możemy umieścić także podpis osoby składającej życzenia, która dzięki temu nie musi samodzielnie podpisywać wielu egzemplarzy kartek z życzeniami. Oprócz logotypu, podpisu i tekstu z życzeniami nasze kartki świąteczne oferują także różnorodne grafiki, które pewnością przypadną do gustu Państwa i Państwa kontrahentów. 


Jakie formaty mają kartki świąteczne ?

W obecnych czasach dostęp do różnorodnych materiałów i form wykonania kartek świątecznych jest bardzo szeroki. W związku z ciągłym rozwojem nowych technologii postanowiliśmy urozmaicić nasze kartki firmowe nie tylko w kwestii grafiki, teksów i personalizacji, ale także temat papieru i formatu został przez nas szeroko rozbudowany.  Oferujemy kartki świąteczne w trzech formatach: DL, A6 oraz kartki kwadratowe. Format DL ma wymiar  99x210 mm, troszeczkę mniejszym formatem jest A6, którego wymiary wynoszą 105x148 mm, natomiast oferowane przez nas kartki kwadratowe mają 130x130 mm. Każdy z tych rozmiarów cieszy się dużą popularnością wśród klientów, dlatego dla wszystkich zastosowaliśmy trzy rodzaje papieru, tak aby nasi klienci mogli wybrać kartkę spełniającą wszystkie ich oczekiwania. Proponujemy Państwu trzy rodzaje papieru: kredowy, satynowy oraz fakturowany. Najbardziej popularnym papierem jest papier kredowy. Jest bardzo często wykorzystywany w poligrafii i świetnie się w tym sprawdza. Papier satynowy jest bardzo elegancki jednak  rzadziej spotykany w poligrafii standardowej. Idealnie nadaje się jednak do wykonania kartek okolicznościowych, dyplomów i innych druków firmowych, nadaje im klasy i wyjątkowości. Natomiast papier fakturowany posiada niepowtarzalną fakturę, która jest szczególnie ceniona przez osoby szukające materiału o ekskluzywnym charakterze. Nie mniej jednak wszystkie nasze kartki, niezależnie od wzoru, papieru i formatu wykonywane są z niebywałą dbałością i precyzją. 


Gdzie kupić kartki świąteczne? 

Kartki świąteczne z logo firmy cieszą się dużą popularnością. W naszym sklepie internetowym możesz kupić nie tylko gotowe projekty kartek bożonarodzeniowych i noworocznych – możesz także stworzyć własny, indywidualny projekt kartki firmowej, który będzie spełniał wszystkie Twoje oczekiwania. Nasza oferta bożonarodzeniowa obejmuje kartki w wielu formatach oraz na wielu rodzajach papieru. Dodatkowo możesz uzyskać wsparcie naszego grafika, który chętnie wykona dla Ciebie niepowtarzalny  projekt kartki z logo firmy. Kartki świąteczne na zamówienie wykonywane są według wytycznych i wskazówek przygotowanych przez klienta. Każdy detal dopasowany jest do jego wymagań, a końcowa wizualizacja zawsze spełnia jego oczekiwania. 


Jak zrobić kartki świąteczne?

Wiele osób zastanawia się jak zrobić kartki świąteczne, skąd czerpać pomysły oraz skąd kupić odpowiednią grafikę. Odpowiedź jest bardzo prosta. Na naszej stronie internetowej znajduje się wiele wzorów gotowych kartek świątecznych, które trafiają w gusta wielu klientów. Dodatkowo każdy wzór można umieścić na różnych rodzajach papieru, co również wpływa na ich oryginalny, finalny wygląd. Jeżeli jednak nie jesteś przekonany do żadnego z przedstawionych przez nas  wzorów to również nie stanowi to dla nas żadnego problemu. Zaprojektujemy dla Ciebie kartkę według Twoich wymagań. Kartka powstanie od początku do końca pod twoje dyktando, chyba że wolisz zrobić to samodzielnie – również istnieje taka możliwość. Kartki świąteczne na zamówienie możesz wykonać sam, korzystając przy tym ze wsparcia  naszego grafika, który chętnie odpowie na kilka Twoich pytań. Jeżeli jednak nie należysz do klientów ceniących sobie tradycjonalizm i nie przemawiają do Ciebie klasyczne kartki papierowe to może e-kartka świąteczna będzie czymś dla Ciebie. 


Czym są e-kartki świąteczne?

Dla tych, którzy biegną z duchem czasu mamy coś innowacyjnego – kartki internetowe. Jest to forma firmowych kartek świątecznych, która dostosowała się do dzisiejszej technologii. Jeżeli cenisz sobie wygodę i skuteczność to e-kartki świąteczne są stworzone dla Ciebie. Zamiast wydruku na papierze przyjmują one formę banerka internetowego, który  zostaje przekazany klientowi w pliku. Powoduje to, że e-kartki traktowane są przez klientów niekiedy jako produkty eco. Klient otrzymany plik może rozesłać do klientów, kontrahentów czy współpracowników w nieograniczonej ilości. Jest to nowoczesna odsłona klasycznych kartek świątecznych. Kartki internetowe podobnie jak papierowe można wybrać z gotowych projektów, ale istnieje także możliwość zamówienia indywidualnej e-kartki firmowej. 

Ładowanie