Wybierz kalendarz

Rodzaj kalendarza

Kalendarz Jednoplanszowy  standardowy papier

  • A2 ( 420 x 594 mm )
  • STANDARDOWY papier ( 170g )
  • 0
  • 1

Minimalna ilość 10szt.

/1szt.

 z VAT

Razem cena brutto  389,21zł

- szt. +

Kupując online przyspieszasz rezerwację

Darmowa wysyłka kurierska

Bezpieczne zakupy

Więcej informacji

Dostępne w wersji jednodzielnej, trójdzielnej i wieloplanszowej. Każde wykonane z należytą starannością, z wyraźną grafiką i intensywnymi kolorami. Do powieszenia na ścianie, szafie lub drzwiach, sam zdecyduj. Jednodzielne dostępne w wersji ekonomicznej i standard, trójdzielne mają dodatkowo wersję ekskluzywną (300x885 mm), zaś jednoplanszowe dostępne w wielkości A1, A2, B1 i B2. Wieloplanszowe mają 7 lub 13 planszy o rozmiarze A4, A3, A2 i B2 – pion oraz A3 i B2 – poziom.

Informacje o zamówieniu

Zapłaty mogą Państwo dokonać w postaci tradycyjnego przelewu na nasze konto lub za pośrednictwem Dotpay. Wysyłka zawsze darmowa, niezależnie od ilości kupionych kalendarzy. Czas realizacji wynosi 15 dni roboczych od ostatecznej akceptacji projektu..

Informacje ogólne

Kalendarze ścienne to doskonała i tania propozycja dla wszystkich tych, którzy nie mają zbyt wiele miejsca na biurku i łatwiej im jest zerkać na ścianę z wiszącym kalendarzem, opatrzonym ważnymi, wyraźnymi datami, zaznaczonymi świętami, imieninami bliskich osób. Możesz wybrać kalendarz jednodzielny, trójdzielny lub wieloplanszowy – każdy z nich opatrzony logo Twojej firmy. Dobrze rozplanowane zadania, zaznaczone na kalendarzu ściennym to duże ułatwienie i lepsza organizacja pracy. Najwyższej jakości grafika, solidne spirale lub listwy w kalendarzu, dopracowane kalendarium – niby tak niewiele, a ściana zyskuje nowy wygląd. Wybierz swój wzór kalendarza na 2018 r.

© KalendarzeFirmowe24.pl 2018 | Projekt i wykonanie LETRAS