Filtr

Kalendarze jednodzielne 

Kalendarz jednodzielny jest idealny dla osób, które lubią mieć zaplanowane wszystko na jednej planszy. Bieżący miesiąc znajduję się w centralnej części, a pod nim – mniejszym drukiem – poprzedni i kolejny. Ten rodzaj kalendarza jest bardzo funkcjonalny i przejrzysty, świetnie sprawdza się w mniejszych pomieszczeniach, ułatwiając organizację pracy.

Opcje dodatkowe kalendarzy jednodzielnych

Koperty Koperty

Kalendarze ścienne pakowane są w kartony zbiorcze, ale dodatkowo można zakupić do nich koperty. Do wyboru są dwa rodzaje kopert: kartonowe z paskiem samoprzylepnym 25x35cm lub koperty papierowe 23x32cm.

Głowka płaska lub wypukła Głowka płaska lub wypukła

Do wyboru są dwa rodzaje główek:  płaska lub wypukła (efekt poduszki o grubości 5mm). Główka płaska jest usztywniana u góry dodatkowym paskiem tektury. Dziurka do zawieszania kalendarza znajduję się w każdym egzemplarzu.

Kolory kalendarium Kolory kalendarium

Podczas składania zamówienia do wyboru są kalendaria czarno-czerwone lub niebiesko-czerwone. Można dopasowywane je kolorystycznie do zaprojektowanej główki oraz plecków kalendarza ściennego.

Foliowanie Foliowanie

Wybierz rodzaj zabezpieczenia główki Twojego kalendarza i podkreśl jego walory wizualne. Do wyboru masz folię matową lub błyszczącą.

Lakier selektywny Lakier selektywny

Główka kalendarza pokryta folia matową, a następnie wybiórczo pokryta błyszczącym lakierem UV z pewnością zwróci na siebie uwagę. Dodatkowo lakier nasyci barwę i doda Twojemu kalendarzowi niepowtarzalnego uroku.