Filtr

Kalendarze czterodzielne 

Jeśli jednak potrzebujesz większej powierzchni na planowanie i reklamę Swojej firmy, wybierz kalendarz czterodzielny. Dzięki większemu rozmiarowi z łatwością umieścimy na nim dowolną grafikę, całą treść i firmowe logo a kalendarium pokazujące dwa kolejne miesiące ułatwi Ci organizację dni.

Zachęcamy też do sprawdzenia naszej oferty na kalendarze plakatowe!

Kalendarze czterodzielnedla wizjonerów wybiegających myślą w przyszłość

Nie zostawiasz niczego przypadkowi? Jesteś osobą skrupulatną? A może twoje plany sięgają dalej niż na najbliższy kwartał? Jeśli tak, to miejsce idealne dla Ciebie. Nasze kalendarze czterodzielne oprócz niezawodnej organizacji obowiązków zapewnią Ci mnóstwo miejsca na dodatkową reklamę, a kto nie chciałby pozyskiwać dodatkowych klientów? Dowiedz się, jakie jeszcze cechy zapewniają naszym kalendarzom niespotykaną wielofunkcyjność. 

Cztery miesiące to mnóstwo czasu - nie można go zmarnować

Podstawą pracy każdej firmy jest solidna organizacja. Niezależnie od branży, należy korzystać ze znanych i niezawodnych środków. Kolorowe karteczki łatwo przepadają, a telefony psują się i ulegają rozładowaniu. Każdego dnia układamy mnóstwo nowych planów, aby się spełniły, powinny być należycie zebrane w jednym miejscu. Zabezpiecz swoją przyszłość na cztery następne i miesiące i zyskaj dostęp do rozległej powierzchni reklamowej.


Kalendarze ścienne czterodzielne - promocja na cztery strony świata

Nasze terminarze to nie tylko funkcjonalne plansze z czterema miesiącami, to również cztery dodatkowe miejsca na reklamę przyciągające nowych kontrahentów. Planujesz nową kampanię marketingową? Kalendarze ścienne czterodzielne umieszczane w salach konferencyjnych pozwalają na promocję haseł reklamowych, możesz zamieścić aż 4 slogany, aby obwieścić otoczeniu Twoje następne posunięcia. Terminarze sprawują się równie świetnie jako prezenty. Umieszczenie loga na przedmiotach codziennego użytku Twoich klientów, wzmocni ich przywiązanie do marki. Aby z kolei przywiązać się do swojego miejsca pracy, musisz najpierw je polubić. A co lubimy najbardziej? Są to oczywiście rzeczy ładne.


Stwórz wyjątkowy egzemplarz i czuj się przyjemnie w swoim miejscu pracy

Terminarz będzie służył nam cały rok. Warto sprawić, aby było na czym zawiesić oko. W tym celu można pokusić się o dopasowanie koloru listwy i spirali do barwy kalendarium. Spójność kolorystyczna to ważny element przemyślanego projektu. Aby kalendarz umilał Ci pracę, ubogać go dowolną grafiką, widokami tropikalnymi, zimowym krajobrazem lub fotografią naszej pociechy. Dla miłośników detali stworzyliśmy także możliwość wyboru główki wypukłej lub standardowej. A co z miłośnikami niskich cen? Oni właśnie stanowią grono naszych klientów. Zaopatrz się w kalendarze czterodzielne producenta innego niż wszyscy i dołącz do nich już dzisiaj!