Kalendarze ścienne 2019

Kalendarze trójdzielne są najczęściej wybieranymi kalendarzami spośród oferowanych. Dowolna grafika i logo firmy umieszczone na główce (płaska lub wypukła) oraz dowolne informacje nadrukowane na stopce lub pomiędzy kalendariami kalendarza trójdzielnego to doskonała reklama na nadchodzący rok 2019. Dzięki trzem planszom w łatwy sposób zaplanujesz spotkania i o niczym nie zapomnisz.

Wybierz wielkość

Kalendarz jednodzielny jest idealny dla osób, które lubią mieć zaplanowane wszystko na jednej planszy. Bieżący miesiąc znajduję się w centralnej części, a pod nim – mniejszym drukiem – poprzedni i kolejny. Ten rodzaj kalendarza jest bardzo funkcjonalny i przejrzysty, świetnie sprawdza się w mniejszych pomieszczeniach, ułatwiając organizację pracy.

Wybierz wielkość

Jeśli jednak potrzebujesz większej powierzchni na planowanie i reklamę Swojej firmy, wybierz kalendarz czterodzielny. Dzięki większemu rozmiarowi z łatwością umieścimy na nim dowolną grafikę, całą treść i firmowe logo a kalendarium pokazujące dwa kolejne miesiące ułatwi Ci organizację dni.

Wybierz wielkość

Kalendarze jednoplanszowe to dobry pomysł na reklamę firmy, dzięki dużemu formatowi na kalendarzu można umieścić najważniejsze informacje, logo oraz kalendarium na cały rok 2019. Pozwalają na szybkie zorientowanie się w najbliższym czasie, a także w przyszłych miesiącach. Posiadamy cztery formaty do wyboru A1, A2, B1, B2.

Wybierz wielkość

W ofercie mamy do wyboru aż 4 różne formaty kalendarzy wieloplanszowych – w pionie lub poziomie, więc bez problemu dopasujesz kalendarz do swoich potrzeb. Każda z 12 plansz przedstawia jeden miesiąc. Zazwyczaj są one umieszczane w widocznych miejscach, więc projekt poszczególnych kart odgrywa ważną rolę. Indywidualna grafika na każdym miesiąc sprawia, że to bardzo efektowne realizacje.

Wybierz wielkość

Opcje dodatkowe do kalendarzy ściennych

Koperty Koperty

...

Główka płaska lub wypukła Główka płaska lub wypukła
Kolory kalendarium Kolory kalendarium
Powlekanie folią błysk lub mat Powlekanie folią błysk lub mat
Soft touch Soft touch
Lakier selektywny Lakier selektywny
Kolor listwy lub spirali Kolor listwy lub spirali
Główka z zegarem Główka z zegarem

Posiadamy szeroki wybór okładek kalendarzy książkowych, dostepnych w wielu rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Możemy wytłoczyć na nich logo Twojej firmy lub spersonalizować imieniem i nazwiskiem.