filtruj

Wybierz kalendarz

Rodzaj kalendarza

Kalendarze ścienne 2018 

Kalendarze ścienne to propozycja dla wszystkich osób, które lubią mieć wszystko „na oku”. Wyraźne i duże kalendarze zapewnią nie tylko ozdobę ściany, ale również będą przypominać o najważniejszych wydarzeniach. Wybieraj spośród kalendarzy ściennych, mamy kalendarze jednodzielne, trójdzielne, czterodzielne, jednoplanszowe oraz te z 7. i 13. planszami. Każdy rodzaj ma określoną wielkość, którą bez problemu dopasujesz do swoich oczekiwań.
Jednoplanszowe dostępne są w rozmiarze A1, A2, B1 i B2, a te wieloplanszowe A4, A3, A2 i B2 – pion oraz A3 i B2 – poziom. Wszechstronne zastosowanie kalendarzy ściennych, duże obrazki i intensywność kolorów – to ich najważniejsze wyróżniki. Kalendarz ścienny może mieć logo Twojej firmy i dowolną grafikę. Może wykorzystasz nasze kalendarze ścienne jako prezent?

Kalendarze Jednodzielne

Kalendarze jednodzielne to propozycja dla osób, które lubią mieć wszystko zaplanowane. Na jednej planszy znajduje się bieżący miesiąc, a pod nim – mniejszym drukiem – dwa kolejne. Ten kalendarz ścienny jest bardzo przejrzysty i funkcjonalny. Wyraźne daty i oznaczone święta ułatwią organizację w domu i firmie. 

Sprawdź szczegóły >

Kalendarze Trójdzielne

Kalendarze trójdzielne na 2018 rok świetnie sprawdzą się w firmach, ale także w domach, gdzie ważna jest organizacja czasu. Dzięki trzem widocznym planszom zobaczysz, co masz do zrobienia w najbliższych miesiącach i o niczym nie zapomnisz. Na kalendarzach ściennych możesz również umieścić logo firmy i dowolną grafikę.

Sprawdź szczegóły >

Kalendarze Czterodzielne

Jesteś osobą, która ma wiele zajęć i mało wolnego czasu? Wybierz kalendarze czterodzielne. To doskonała propozycja dla firm – dzięki czterem planszom z łatwością zaplanujesz wszelkie spotkania oraz sprawdzisz wyraźnie oznaczone dni wolne. Spersonalizuj kalendarze ścienne 2018 umieszczając na nich grafikę i logo firmy.

Sprawdź szczegóły >

Kalendarze jednoplanszowe

Kalendarze jednoplanszowe pozwalają w szybki sposób zorientować się w najbliższym czasie, a także w rozkładzie przyszłych miesięcy, ponieważ na jednej planszy przedstawiony jest cały rok. Takie kalendarze na ścianę dzięki dużemu formatowi są dobrym pomysłem na reklamę firmy – umieść na nim dowolną grafikę i logo Twojej firmy.

Sprawdź szczegóły >

Kalendarze wieloplanszowe

Dzięki różnym rozmiarom kalendarzy wieloplanszowych dopasujesz je do swoich potrzeb. Kalendarz ścienny na spirali na każdej z dwunastu plansz przedstawia jeden miesiąc. Jest to propozycja czytelna i elegancka, która może stanowić ozdobę wnętrza dzięki możliwości umieszczenia innej grafiki na każdy miesiąc

Sprawdź szczegóły >

© KalendarzeFirmowe24.pl 2018 | Projekt i wykonanie LETRAS