Kalendarze na lodówkę 2020

To wyjątkowo przydatne gadżety. Spogląda się na nie wielokrotnie w ciągu dnia, więc nie można przeoczyć tego, co jest na nich zapisane i zaznaczone. Poza tym mają dużo miejsca na reklamę - nawet jeśli są niewielkich rozmiarów. Bez wątpienia warto o nich pomyśleć, gdy planuje się strategię budowania wizerunku firmy. 

Przydatne w domu i w biurze

Kalendarze to produkty, które przydają się każdemu, niezależnie od tego, czy mieszka się samemu, czy z rodziną, a także od tego, w jakiej branży się pracuje. Istnieją różne typy kalendarzy, ale właśnie te są szczególnie doceniane przez wiele osób. Mogą być dość małe, ale nie przeszkadza to temu, by przypominały domownikom lub pracownikom o ważnych spotkaniach lub uroczystościach. Kalendarze z magnesem można przyczepić nie tylko do lodówki, lecz także do innej powierzchni metalowej - umożliwia to pasek folii magnetycznej. Co istotne, tego rodzaju kalendarze nadają się także do umieszczenia na tablicy korkowej albo na ścianie. Wystarczy tylko, żeby miały dziurkę do powieszenia. Gadżety te mogą mieć również pasek taśmy samoprzylepnej - to pozwala przyczepiać je choćby do monitora komputera. Dzięki temu, że kalendarze na lodówkę mają różne rodzaje mocowania, każdy użytkownik produktu jest w stanie znaleźć dla niego optymalne miejsce.


Cenna powierzchnia reklamowa

Kalendarze, które można przyczepić na lodówce lub w innych widocznych miejscach, mają dość dużo powierzchni reklamowej. Warto umieścić na niej firmowe logo i interesującą grafikę, hasło reklamowe i dane kontaktowe firmy. Ten gadżet to znakomita, całoroczna reklama firmy. Pomysłowe, estetyczne kalendarze z magnesem to idealny pomysł na prezent dla pracowników, kontrahentów i potencjalnych klientów! Zawsze dostępne i funkcjonalne organizery są naprawdę skuteczne, zwłaszcza jeśli postawi się na te, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Kalendarze, do których wykonania posłużył karton Alaska 250g, to produkty, które zachowują atrakcyjny wygląd przez cały rok. Dobrym pomysłem jest zdecydowanie się na kalendarz na lodówkę uszlachetniony folią błyszczącą - nowoczesny, efektowny wygląd kalendarza jest gwarancją tego, że jego właściciel będzie częściej na niego zerkać. 


Personalizowane kalendarze do przyczepienia na lodówkę to organizery uniwersalne, doskonale sprawdzające się zarówno w warunkach domowych, jak i w pracy. Jeśli szukają Państwo pomysłu na nieskomplikowaną lecz skuteczną formę promocji, to właśnie te gadżety okażą się gwarancją sukcesu!
Ładowanie