Wybierz kalendarz

Rodzaj kalendarza

Kalendarz biurkowy  kalendarium na spirali

  • Kalendarze biurkowe
  • MIESIĘCZNE kalendarium na spirali ( 200 x 168 mm )
  • 0
  • 1

Minimalna ilość 10szt.

/1szt.

 z VAT

Razem cena brutto  591,66zł

- szt. +

Kupując online przyspieszasz rezerwację

Darmowa wysyłka kurierska

Bezpieczne zakupy

Więcej informacji

W wersji ze spiralą lub klejone. Do postawienia pionowo lub poziomo na każdym biurku. Czytelne cyfry, zaznaczone kolorami niedziele i święta, wypisane imieniny każdego dnia. Nie zapomnisz o uroczystościach, ale także codziennych obowiązkach. Do wyboru roczne, miesięczne i tygodniowe kalendarium. Kalendarz na spirali dostępny jest w opcji miesięcznej i tygodniowej. W sprzedaży mamy również kalendarze miesięczne klejone (z kartkami do zrywania) oraz popularna piramidka jako kalendarz roczny.

Informacje o zamówieniu

Zapłaty mogą Państwo dokonać w postaci tradycyjnego przelewu na nasze konto lub za pośrednictwem Dotpay. Wysyłka zawsze darmowa, niezależnie od ilości kupionych kalendarzy. Czas realizacji wynosi 15 dni roboczych od ostatecznej akceptacji projektu.

Informacje ogólne

Komputer, myszka, telefon, kubek do kawy, długopis – wszystko jest ? Na Twoim biurku brakuje zapewne tylko kalendarza biurkowego 2018 klejonego lub na spirali. Żaden problem, ponieważ u nas dostaniesz ciekawe wzory i kolory tych kalendarzy, również z logo swojej firmy (do wyboru). Wybierz kolor spirali (czarny, biały, srebrny) i ustawienie kalendarza w pionie lub poziomie. Bardzo funkcjonalny, niezastąpiony na pracowniczym biurku. W zasięgu ręki dla Twojej wygody, bliżej już się nie da

© KalendarzeFirmowe24.pl 2018 | Projekt i wykonanie LETRAS