Filtr

Kalendarze biurkowe 

Zaplanuj najważniejsze zadania na przestrzeni roku, miesiąca lub tygodnia, w zależności od Twoich potrzeb. Duża zmiana w biurze dzięki jednemu małemu terminarzowi? Jak najbardziej! Poprawa wizerunku oraz dodatkowa reklama przyciągająca kontrahentów, a to wszystko w poręcznych rozmiarach. Sprawdź naszą ofertę i zobacz, jak nasze kalendarze biurkowe zmienią Twoje miejsce pracy.

Zapraszamy do zobaczenia naszej oferty na podkłady na biurko!

Kalendarze biurkowe piramidki pozwolą Ci zaplanować pracę i urlop pod piramidami

Poręczne, funkcjonalne i klasyczne rozwiązanie pozwalające zorganizować zadania, a następnie upragniony wypoczynek. Kalendarze biurkowe pozwolą Ci skutecznie wywiązać się ze swoich obowiązków, tak aby wymarzone egipskie wakacje stały się rzeczywistością. Piramidy mogą cieszyć oko również bez wychodzenia z domu. Jeśli nie planujesz czasu wolnego, wystarczy spersonalizować kalendarz dowolną grafiką.


Kalendarze biurkowe stojące dla utrzymujących najwyższy standard pracy

Patrząc na biurko, czujesz, że czegoś tu brakuje? Szukasz sposobu na organizację licznych obowiązków? Cenisz niezawodność i wysokie standardy? Jeśli tak, znajdujesz się we właściwym miejscu. Kalendarze biurkowe to sprzęt biurowy zaprojektowany dla Ciebie. Wybierz zgodnie z własny gustem i trybem pracy, dokonaj wyboru wśród terminarzy rocznych, miesięcznych lub tygodniowych. Kontroluj czas, aby trzymać sprawy we własnych rękach, czyli tak jak lubisz. Za co jeszcze, oprócz funkcjonalności, można polubić nasze kalendarze biurkowe? Jest to oczywiście wyjątkowa wielofunkcyjność.


Kalendarze biurkowe piramidki nie tylko dla fanów wakacji w Egipcie

Upiecz dwie pieczenie na jednym ogniu: usprawnij organizację czasu i zaopatrz się w sprzęt biurowy cieszący oko. Kalendarze biurkowe ze zdjęciami pozwolą Ci uciec myślą gdziekolwiek zechcesz: Morze Egejskie, nasze Tatry a może piaski egipskiej pustyni. Pamiętaj jednak nazwa "piramidki" nie zobowiązuje Cię do wyboru ;) Decyzja zależy od Ciebie! Z kolei dla osób wykorzystujących każdą okazję do rozkręcania własnego biznesu, polecamy kalendarze biurkowe indywidualne z treściami reklamowymi. Mogą stać się zarówno ozdobą Twojego biura, jak i doskonałym prezentem dla kontrahenta. Jak uczynić taki podarunek jeszcze bardziej atrakcyjnym?


Stwórz unikalny projekt od podstaw i przyciągaj nowych klientów!

Kalendarze biurkowe spiralowane mogą zostać zaprojektowane tak, aby naprawdę robić wrażenie. W tym celu grafika reklamowa powinna być dopasowana kolorystycznie do barwy spirali oraz plecków terminarza. W taki sposób osiągnięta spójność kompozycji pomoże Ci przyciągnąć więcej spojrzeń i promować hasła reklamowe. Sprawdź jak kalendarze biurkowe indywidualne, usprawniają każdy dzień ciężkiej pracy. Zaopatrz się w swój egzemplarz i dołącz do grona naszych usatysfakcjonowanych klientów. Wszystkie modele terminarzy zakupisz za mniej niż 10 zł - kalendarze biurkowe nigdy jeszcze nie były tak tanie!