DOSTAWA - zawsze za darmo | Ponad 1000 modeli kalendarzy | Gwarancja jakości|

Kalendarze książkowe z zapięciem

Podane ceny dotyczą nakładu 100szt. i nie zawierają kosztu wykonania projektuKalendarze książkowe z zapięciem

Wiele osób preferuje kalendarze książkowe z zapięciem. Może się wydawać, że gumka lub magnes to w przypadku kalendarza tylko dodatkowa ozdoba, ale w praktyce okazuje się, że jest inaczej.

Szczegół, który robi różnicę

Chyba każdemu zdarzyło się wkładać do kalendarza książkowego luźne kartki z notatkami, ulotki czy wizytówki. Mogą one z niego wypaść do torebki, co nie stanowi oczywiście dużego problemu, jednak zdarza się też, że gubi się je nie wiadomo gdzie. Jeśli zatem masz zwyczaj chowania między stronami swojego terminarza mniej lub bardziej ważnych karteluszków bądź dokumentów, to na pewno kalendarze z gumką są tym, czego potrzebujesz. Zamiast nich możesz też wybrać kalendarze zapinane na magnes, które niewątpliwie prezentują się szczególnie elegancko.

Szerokie spektrum możliwości

Proponujemy rozmaite książkowe kalendarze z zapięciem. Możesz zdecydować się na terminarz z układem dziennym lub tygodniowym. Co istotne, oferujemy kalendarze dzienne w formatach A4, B5, B5 oraz B6, a także kalendarze tygodniowe A4, B5, A5 i A6. Nieważne więc, czy szukasz dużego terminarza z zapięciem, który świetnie sprawdzi się w biurze, czy wolisz raczej wersję książkową - na pewno znajdziesz model idealnie wpisujący się w Twoje potrzeby.

Nie tylko rozmiar jest ważny.

To, co decyduje o tym, czy podoba nam się kalendarz, to także okładka. W przypadku kalendarzy książkowych z zapięciem naprawdę jest w czym wybierać. Okładki mają różny poziom miękkości i odmienną fakturę, a ich kolorystyka wpisuje się w rozmaite gusta. Nie brakuje nawet srebrnych i złotych wariantów.

Nasze kalendarze książkowe wyposażone w zapięcie to projekty, które się wyróżniają!
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ładowanie