filtruj

Kalendarze książkowe 2018 

Kalendarze książkowe z naszej oferty to zdecydowanie najbardziej popularna kategoria, która ma wiele odsłon. U nas znajdą Państwo spersonalizowane kalendarze książkowe, w wielu wersjach kolorystycznych do wyboru i różnych formatach. Potrzebujesz większej wersji kalendarza na dużą ilość zapisków? A może wystarczy Ci nieco mniejszy kalendarz, bo jesteś dobrze zorganizowany i potrzebujesz niewielu przypomnień.
Do wyboru masz również rozkład dzienny i tygodniowy, a każda sobota i dzień świąteczny wyróżniony został kolorem. Wybierz tani kalendarz książkowy z tłoczonym logo i miej cały plan kolejnych dni pod kontrolą. A może szukasz już prezentu dla swoich pracowników i kontrahentów na przyszły rok? Kalendarz książkowy to najlepsze, ponieważ bardzo praktyczne rozwiązanie, które ucieszy obdarowaną osobę.
Kalendarze książkowe Vivella

Vivella

Kalendarz książkowy z miękką, półmatową skóropodobną oprawą o delikatnej, aksamitnej fakturze. Przeszycie brzegów grawerowane. Tworzywo okładki jest termoprzebarwialne, dzięki czemu przy tłoczeniu można uzyskać efekt nieco ciemniejszych, wklęsłych elementów. W ten sposób idealnie możemy wyróżnić kalendarz firmowym logo. 

Sprawdź szczegóły >
Kalendarze książkowe Vivella Economic

Vivella economic

Okładka tego kalendarza książkowego jest taka sama jak kalendarza Vivella. Elementem różniącym te dwa rodzaje terminarzy jest blok kalendarza. Vivella Economic posiada mniej stron informacyjnych takich jak strefy czasowe czy numery kierunkowe.

Sprawdź szczegóły >
Kalendarze książkowe Nebraska

Nebraska

Kalendarze książkowe z tej serii charakteryzują się lekko połyskującym materiałem o fakturze skóry. Posiadają przeszywane brzegi okładki, na której elegancko będzie prezentować się tłoczone logo firmy bądź grawerowana personalizacja w postaci imienia i nazwiska. 

Sprawdź szczegóły >
Kalendarze książkowe Baladek

Baladek

Kalendarze książkowe oprawione w skóropodobną okleinę z imitacją przeszywanych brzegów. Materiał, z którego wykonana jest okładka jest miękki i błyszczący. To jedyny kalendarz, na którym możemy wykonać złocenie np. logo (odradza się złocenia drobnych elementów tj. kropki czy przecinki), natomiast nie posiada możliwości tłoczenia na okładce.

Sprawdź szczegóły >
Kalendarze książkowe Nebraska z gumką

Nebraska z gumką

Praktyczny i stylowy kalendarz książkowy z delikatnym, satynowym połyskiem, wykonany z materiału, który wizualnie oddaje charakter naturalnej skóry. Dodatkowym elementem jest zamknięcie na gumkę, dzięki czemu kalendarz nie otworzy się przypadkowo, co może być dużym atutem dla osób, które noszą w kalendarzu także np. różne dokumenty.

Sprawdź szczegóły >
Kalendarze książkowe Nebraska exclusive

Nebraska exclusive

Elegancki kalendarz oprawiony w materiał wiernie odwzorowujący skórę. Wyróżnia się zaokrąglonymi rogami zarówno okładki, jak i bloku kalendarza. Posiada oryginalne przeszycie na brzegach, co dodatkowo nadaje mu szyku. Okładka termoprzebarwialna, idealnie pasująca do tłoczenia logo dla firmy, która chce zadbać o swój profesjonalny wizerunek.

Sprawdź szczegóły >
Kalendarze książkowe Acero

Acero

Okładkę tego kalendarza książkowego cechuje charakterystyczna faktura imitująca drewno. Wygląd naśladujący naturę zawdzięcza delikatnym żłobieniom i przebarwieniom oprawy, co nadaje mu bardzo realistyczny efekt wizualny. Szczególnie polecany dla firm, które w swej działalności kładą duży nacisk na ekologię.

Sprawdź szczegóły >
Kalendarze książkowe Denim

Denim

Oprawa tego kalendarza książkowego do złudzenia przypomina tkaninę. Dzięki oryginalnemu obszyciu brzegów kalendarz wygląda jak uszyty na miarę. Idealny kalendarz firmowy dla branży tekstylnych i nie tylko. Wykonany z materiału termoprzbarwialnego. Tłoczenie firmowego logo na okładce bardzo wyróżni Twoją markę.

Sprawdź szczegóły >
Kalendarze książkowe Carbon

Carbon

Kalendarz książkowy wyróżniający się charakterystyczną teksturą o równomiernym, połyskującym wzorze, który zmienia się w zależności od kąta padania światła. Kalendarz posiada oryginalne obszycie i ma możliwość tłoczenia logo.

Sprawdź szczegóły >
Kalendarze książkowe Bi Color

Bi color

Grupa kalendarzy książkowych, które możemy indywidualnie wyróżnić rodzajem przeszycia. Są to kalendarze dwukolorowe, w których okładka posiada jeden kolor a przeszycie drugi. W tej grupie mają Państwo szerokie możliwości doboru rodzajów okładek i ich kolorystyki.

Sprawdź szczegóły >
Poręczne, praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Kalendarze książkowe zmieszczą się nawet w damskiej torebce :). Kalendarze książkowe z tłoczonym logo to bardzo spersonalizowany podarunek. Możesz wykonać dowolny grawer na kalendarzu, co ucieszy Twojego klienta lub pracownika.
Kalendarze z naszej oferty mają bardzo czytelny rozkład – kalendarium dzienne lub tygodniowe, a także nazwy dni i miesięcy zapisane aż w czterech językach. Oczywiście niedziela oraz święta są wyróżnione kolorem, a całość w zależności od wyboru - może być spięta wygodną gumką dla podtrzymania całości. Tanie kalendarze książkowe z naszej oferty mają również okładki w wielu kolorach, wybierz swoją ulubioną ;).

© KalendarzeFirmowe24.pl 2018 | Projekt i wykonanie LETRAS