Kalendarze książkowe - wybierz okładkę

Kalendarze są pokryte skóropodobną, półmatową oprawą o miękkiej i aksamitnej teksturze. Okładka obszyta nicią w tym samym kolorze. Model okładki pozwala na wykonywanie tłoczeń, czyli wklęsłe nieco ciemniejsze zdobienie na oprawie lub personalizację. W taki oto sposób możemy sprawić, że Twój kalendarz wyróżni się jeszcze bardziej z tłoczonym firmowym logo.

Wybierz wielkość i kolor

W przypadku kalendarza książkowego Vivella Economic oprawa jest wykonana z tego samego materiału co kalendarz Vivella, natomiast elementami różniącymi te dwa kalendarze jest imitacja obszycia okładki, blok składający się z mniejszej ilości stron informacyjnych oraz brak dodatkowych map.

Wybierz wielkość i kolor

Oprawa tego kalendarza charakteryzuje się lekko połyskującym materiałem, często nazywana jest oprawą skóropodobną. Okładka jest obszyta nicią. Na tym modelu kalendarza wyjątkowo ładnie prezentuję się zdobienie w postaci grawerowanego imienia i nazwiska.

Wybierz wielkość i kolor

Kalendarze książkowe oprawione skóropodobną okleinę z imitacją przeszywanych brzegów. To jedyny kalendarz, na którym nie możemy wykonać dla Państwa zdobienia w postaci tłoczonego logo firmy. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, chcielibyśmy zaproponować możliwość wykonania złoconego logo na tej okładce. Dbając o dobrą jakość zdobień, odradza się złocenia drobnych elementów tj. kropki czy przecinki. Materiał, z którego wykonana jest okładka, jest miękki i błyszczący.

Wybierz wielkość i kolor

Bardzo praktyczny i stylowy kalendarz, który wizualnie oddaje charakter naturalnej skóry. Dodatkowym atutem kalendarza jest wygodne zamknięcie na gumkę, dzięki któremu kalendarz nie otworzy się i można nosić w nim inne dokumenty.

Wybierz wielkość i kolor

Kalendarz w oprawie Nebraska Exclusive z przeszyciem ba brzegach zadba o profesjonalny wizerunek twojej firmy. Jako jedyny z naszej oferty wyróżnia się zaokrąglonymi rogami okładki oraz bloku kalendarza. Tłoczone logo na okładce doda mu szyku.

Wybierz wielkość i kolor

Acero to kalendarz książkowy, którego oprawa do złudzenia imituję drewno. Charakterystyczne żłobienia i przebarwienia okładki naśladujące naturalny wygląd dają bardzo realistyczny efekt. Ten model okładki polecamy szczególnie firmą, które kładą duży nacisk na ekologię. Tłoczenie firmowego logo na okładce tego kalendarza wyróżni Twoją markę.

Wybierz wielkość i kolor

Okładkę tego kalendarza książkowego cechuję charakterystyczna faktura przypominająca tkaninę. Jest to idealna oprawa dla branży tekstylnych i nie tylko. Terminarz zdobiony firmowym logo prezentuję się wyjątkowo. Dzięki oryginalnemu obszyciu brzegów kalendarza wygląda jak uszyty na miarę.

Wybierz wielkość i kolor

Okładkę tego kalendarza książkowego cechuje charakterystyczna połyskująca faktura. Wzór zmienia się w zależności od kąta padania światła. Oprawy Carbon są termoprzebarwialne i idealnie nadają się do wykonania tłoczonego logo Twojej firmy.

Wybierz wielkość i kolor

Bi Color to grupa kalendarzy książkowych, które posiadają oprawy łączone z obszyciem w standardzie. Okładka składa się z dowolnych przeszyć w dwóch kolorach. Istnieje wiele możliwości, jeśli chodzi o dobór kolorystyki i rodzaju przeszycia.

Wybierz wielkość i kolor

Kalendarze książkowe w naszej ofercie występują zarówno jako kalendarze tygodniowe, jak i dzienne. Dostępne są w wielu modelach okładek, rozmiarach i kolorach. Dodatkową opcją może być kalendarz logo firmy wytłoczonym na okładce, wklejki reklamowe lub wycięte registry. Wykonujemy również kalendarze personalizowane.

Opcje dodatkowe kalendarzy książkowych

TŁOCZONE LOGO NA OKŁADCE TŁOCZONE LOGO NA OKŁADCE

Na wszystkich okleinach oprócz Baladek wykonujemy tłoczenia z efektem termoprzebarwienia na sucho. Przy zamówieniu można określić umiejscowienie logotypu lub zdecydować się na standardowe rozwiązanie.

Tłoczenie logo na okładce kalendarza książkowego. Podstawowy wymiar matrycy do wykonywania zdobień to 30 cm2 np. 50 mm x 60 mm. Istnieje możliwość zaprojektowania większego logo. W takim wypadku matryca liczona będzie jako wielokrotność 30 cm2, tj. 60 cm2, 90 cm2.

KALENDARZE PERSONALIZOWANE KALENDARZE PERSONALIZOWANE

Każdy kalendarz książkowy możemy spersonalizować co, uczyni go wyjątkowym. Personalizację wykonujemy techniką laserową, która pozwala nam na użycie dowolnej czcionki, wielkości oraz umieszczenie zdobienia w dowolnym miejscu na oprawie kalendarza.

WKLEJKI WKLEJKI

Na Twoje życzenie do kalendarza książkowego wydrukujemy oraz wkleimy wklejkę reklamową z dowolnym projektem. Wklejka może być dwustronna lub jednostronna i umieszczona w wybranym przez ciebie miejscu. Oczywiście nie musisz ograniczać się do jednej wklejki. Oferujemy Ci możliwość wklejenia aż do 10 wklejek w jednym kalendarzu. Druk wykonujemy w dowolnej ilości kolorów.

WYCIĘTE REGISTRY WYCIĘTE REGISTRY

W każdym kalendarzu tygodniowym tygodniowym jak i dziennym z naszej oferty registry standardowo są tylko nadrukowane. Na Twoje życzenie istnieje możliwość wycięcia registrów dwurzędowych (nie dotyczy kalendarza A6 kieszonkowego). Jest to opcja dodatkowa, która pozwoli Ci na wygodne korzystanie z terminarza. Planowanie najbliższych tygodni i miesięcy stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze.

OKUCIA OKUCIA

Na narożniki okładek kalendarzy książkowych możemy założyć metalowe okucia w kolorze srebrnym lub złotym. Okucia zabezpieczą rogi kalendarza a jego wygląd, będzie nieszablonowy. Istnieje również możliwość zaokrąglenia narożników okładki oraz bloku kalendarza tygodniowego lub dziennego. 

OPAKOWANIE OPAKOWANIE

Kalendarze tygodniowe, dzienne lub tygodniowe z notesem zapakujemy dla Ciebie w pudełko z tektury gładkiej w kolorze brązowym. Dzięki niemu kalendarz książkowy nie zniszczy się a podczas wręczania go kontrahentom i nada podarunkowi szlachetności.

W kalendarzach książkowych dostępnych od ręki istnieje szereg opcji dodatkowych takich jak tłoczone logo, personalizacja czy wklejka reklamowa, które sprawią, że twój kalendarz zyska nietuzinkowy wygląd.

Opcje dodatkowe kalendarzy książkowych na zamówienie

Jeśli Twoje zamówienie przekracza nakład 100 szt. to oprócz standardowych opcji dostępnych dla wszystkich kalendarzy do wyboru, masz dodatkowo szereg opcji przygotowanych specjalnie dla kalendarzy na zamówienie.

OBSZYCIE OKŁADKI NITKĄ OBSZYCIE OKŁADKI NITKĄ

Aby twój kalendarz książkowy był bardziej atrakcyjny, możemy obszyć go dookoła nicią w wybranym przez ciebie kolorze np. firmowym. Standardowo obszycie jest w kolorze okładki, istnieje jednak możliwość zmiany koloru. Jest to detal, który nada twojemu kalendarzowi indywidualny charakter. Zapytaj o dostępne odcienie i dopasuj nić do swoich potrzeb.

ZAMYKANIE NA GUMKĘ ZAMYKANIE NA GUMKĘ

To wygodne rozwiązanie dla osób, które lubią przechowywać w kalendarzu książkowym inne notatki, nie martwiąc się, że któreś z dokumentów wypadnie. Zapytaj o dostępną kolorystykę gumek dla tej opcji dodatkowej i wybierz ten, który najbardziej Ci odpowiada.

GUMKA NA DŁUGOPIS GUMKA NA DŁUGOPIS

Trzymaj długopis w miejscu idealnie do niego przeznaczonym i zawsze miej go pod ręką. Niewielki szczegół, który znacznie ułatwi Ci przechowywanie ulubionego pióra czy długopisu razem z terminarzem.

HAFTOWANA LUB DRUKOWANA TASIEMKA Z LOGO HAFTOWANA LUB DRUKOWANA TASIEMKA Z LOGO

Jeśli chcesz, aby Twoje kalendarze książkowe były w pełni zindywidualizowane, skorzystaj z możliwości umieszczenia w kalendarzach tasiemki firmowej. Dodatkowa tasiemka z haftowanym logotypem lub drukowanym może mieć szerokość 8 lub 10 mm w zależności od potrzeb. (opcja opłacalna jest najbardziej dla nakładów od 400 sztuk). W kalendarzu oprócz standardowej tasiemki w kolorze kremowym bez zadruku możemy też wkleić dodatkową tasiemkę w dowolnym kolorze wybranym przez Ciebie.

WYKLEJKA REKLAMOWA WYKLEJKA REKLAMOWA

Wklejka to łączenie bloku kalendarza książkowego z okładką. W standardzie na wyklejkach kalendarzy znajdują się mapy. My oferujemy Ci wyklejki z indywidualnym projektem, znajdujących się na wewnętrznej stronie okładki z przodu lub z tyłu. Zaprojektuj ją sam lub powierz to nam.

BLOKI INDYWIDUALNE BLOKI INDYWIDUALNE

Jest to opcja która sprawi, że powstanie całkiem indywidualny i niepowtarzalny kalendarz. Na Państwa życzenie zaprojektujemy i wydrukujemy bloki kalendarzy książkowych zawierające specjalne informacje lub poddruki. Możliwe jest umieszczenie zdjęć, grafiki oraz logo. (opcja dodatkowa jest zalecana przy zamówieniach powyżej 1000 szt.)