Kalendarze biurkowe 2019

Podkłady na biurko to połączenie kalendarza i notatnika w jednym. Wybierz opcję z 26 lub 52 kartkami i planuj w domu lub firmie przez cały rok. Miej wszystko w zasięgu ręki. Kalendarze biurkowe zawierają rozpiskę całego roku, miejsce na zaplanowanie każdego dnia tygodnia oraz dużą przestrzeń na bieżące notatki.

Wybierz kalendarz

Kalendarze roczne to idealne rozwiązanie do umieszczenia na biurku. Dzięki niewielkiemu, ale przejrzystemu formatowi nie zajmują dużo miejsca i są bardzo funkcjonalne. W kalendarzach biurkowych w łatwy i szybki sposób sprawdzisz przejrzyście oznaczone dni wolne, święta i inne uroczystości, a także zaplanujesz urlop.

Wybierz kalendarz

Kalendarze miesięczne na spirali są efektowne i mogą stanowić ozdobę biurka. Są także bardzo przejrzyste – łatwo odnajdziesz dobrze oznaczone dni wolne, święta i zaplanujesz zadania na bieżący miesiąc. Na każdej z dwunastu plansz kalendarzy biurkowych istnieje możliwość umieszczenia własnej grafiki. 

Wybierz kalendarz

Kalendarze miesięczne klejone posiadają zrywane kartki, na których umieszczony jest rozkład danego miesiąca oraz kolejnych dwóch miesięcy – mniejszym drukiem, a także miejsce na najważniejsze notatki. Kalendarze biurkowe to niemal niezbędny element osoby, która chce zorganizować się w pracy lub w domu.

Wybierz kalendarz

Kalendarze tygodniowe na spirali to jedna z najpopularniejszych form organizacji. Dzięki planszom, na których rozpisany jest cały tydzień z przestrzenią na notatki już nigdy nie zapomnisz o umówionych spotkaniach, ważnych datach i świętach. Kalendarze biurkowe pozwolą Ci zorganizować każdy tydzień co do godziny.

Wybierz kalendarz

Spośród kalendarzy ściennych, mamy kalendarze trójdzielne, jednodzielne, czterodzielne, jednoplanszowe, siedmioplanszowe oraz trzynastoplanszowe. Każdy z dostępnych kalendarzy ma określoną wielkość, jednoplanszowe A1, A2, B1 i B, a wieloplanszowe A4, A3, A2 i B2 – pionowe oraz A3 i B2 – poziome.

Opcje dodatkowe? do kalendarzy biurkowych

Listwa usztywniająca Listwa usztywniająca
Kolor spirali Kolor spirali

opis