filtruj

Wyszukiwarka

Wybierz kalendarz

Kalendarze biurkowe 2018 

Kalendarz na biurko to najbardziej korzystna oferta dla wszystkich dobrze zorganizowanych, chcących mieć pod ręką cały plan dnia i tygodnia, a może nawet miesiąca. Kalendarz na biurko z tłoczonym logo, klejony lub na spirali – wybierz swoją ulubioną wersję. Dzięki kalendarzowi biurkowemu (rocznemu, miesięcznemu, tygodniowemu)
nie zapomnisz o najważniejszych datach i sprawach do zrobienia każdego dnia. Przeznaczone głównie do biur, ale nie tylko. Dolna część kalendarza wykonana jest z usztywnionego kartonu, dlatego zapewnia stabilność. Odrywaj kolejne kartki lub przewracaj je na wygodnej spirali. Obie wersje bardzo użyteczne i estetycznie wykonane.

Podkaład na biurko

Podkłady na biurko to połączenie kalendarza i notatnika w jednym. Wybierz opcję z 26 lub 52 kartkami i planuj w domu lub firmie przez cały rok. Miej wszystko w zasięgu ręki. Kalendarze biurkowe zawierają rozpiskę całego roku, miejsce na zaplanowanie każdego dnia tygodnia oraz dużą przestrzeń na bieżące notatki.

Sprawdź szczegóły >

Kalendarze roczne

Kalendarze roczne to idealne rozwiązanie do umieszczenia na biurku. Dzięki niewielkiemu, ale przejrzystemu formatowi nie zajmują dużo miejsca i są bardzo funkcjonalne. W kalendarzach biurkowych w łatwy i szybki sposób sprawdzisz przejrzyście oznaczone dni wolne, święta i inne uroczystości, a także zaplanujesz urlop.

Sprawdź szczegóły >

Kalendarze miesięczne na spirali

Kalendarze miesięczne na spirali są efektowne i mogą stanowić ozdobę biurka. Są także bardzo przejrzyste – łatwo odnajdziesz dobrze oznaczone dni wolne, święta i zaplanujesz zadania na bieżący miesiąc. Na każdej z dwunastu plansz kalendarzy biurkowych istnieje możliwość umieszczenia własnej grafiki. 

Sprawdź szczegóły >

Kalendarze miesięczne klejone

Kalendarze miesięczne klejone posiadają zrywane kartki, na których umieszczony jest rozkład danego miesiąca oraz kolejnych dwóch miesięcy – mniejszym drukiem, a także miejsce na najważniejsze notatki. Kalendarze biurkowe to niemal niezbędny element osoby, która chce zorganizować się w pracy lub w domu.

Sprawdź szczegóły >

Kalendarze tygodniowe na spirali

Kalendarze tygodniowe na spirali to jedna z najpopularniejszych form organizacji. Dzięki planszom, na których rozpisany jest cały tydzień z przestrzenią na notatki już nigdy nie zapomnisz o umówionych spotkaniach, ważnych datach i świętach. Kalendarze biurkowe pozwolą Ci zorganizować każdy tydzień co do godziny.

Sprawdź szczegóły >

© KalendarzeFirmowe24.pl 2018 | Projekt i wykonanie LETRAS