DOSTAWA - zawsze za darmo | Ponad 1000 modeli kalendarzy | Gwarancja jakości|

Kalendarze Trójdzielne  - Krótka charakterystyka

Kalendarze trójdzielne, jak sama nazwa wskazuje, zawierają trzy bloki kalendarium na dany rok. Użycie trzech kalendariów ma bardzo praktyczne zastosowanie, ponieważ daje jednoczesny dostęp do całego kwartału. Środkowe kalendarium najczęściej wskazuje miesiąc aktualny, a sąsiednie, poprzedni i następny. Zwolennicy planowania długoterminowego na pewno doceniają to rozwiązanie!

Kalendarium przykleja się do plecków (kartonu, który stanowi główny element konstrukcyjny kalendarza), a wszystkie kartki sklejone są u góry klejem, podobnie jak notes. Pozwala to na łatwe odrywanie niepotrzebnych już części.ROZMIARY KALENDARZY

Kalendarz ekonomiczny
Wymiar 300 x 690 mm. Najmniejszy kalendarz, który ma możliwość zadrukowania jedynie główki. Pozostała przestrzeń pod i pomiędzy kalendariami pozostaje biała, co pozwala na wyróżnienie treści górnej reklamy oraz nadanie całości eleganckiego wyglądu, przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów.

Kalendarz standardowy
Wymiar 300 x 755 mm to kolejny wariant kalendarza, w którym plecki mają już większy rozmiar i możliwość zadrukowana większej powierzchni. Pozwala to na umieszczenie dodatkowych informacji pomiędzy kalendariami i w stopce. Wariant optymalny, najczęściej kupowany.

Kalendarz ekskluzywny
Wymiar 300 x 855 mm. Tutaj również zadrukujemy całą powierzchnię plecek, a stopka i odległości między kalendariami są zdecydowanie większe niż w obu poprzednich opcjach. Niewątpliwą zaletą tego rozmiaru jest nie tylko możliwość zadrukowania większej powierzchni, ale także fakt, że dzięki większym odstępom kalendaria są korzystniej rozmieszczone, a przez to jeszcze bardziej przejrzyste. Notatki sprawiają wrażenie lepiej zorganizowanych i uporządkowanych.

GŁÓWKA PŁASKA CZY GŁÓWKA WYPUKŁA?

Główką nazywamy obszar nad kalendariami, który stanowi główną powierzchnię dla nadruku. To ona jest elementem przyciągającym wzrok i decyduje o tym, czy nasz kalendarz będzie zauważany przez odwiedzających pomieszczenie. Warto sprytnie wykorzystać potencjał tej części kalendarza i zachować odpowiedni balans pomiędzy atrakcyjnością wizualną a treścią, którą chcemy przekazać.
Główka płaska to po prostu płaski karton, wykończony zazwyczaj błyszczącą folią. Pod nią znajdują się plecki z przyklejonymi kalendariami.
Główka wypukła posiada dodatkowy efekt wypukłości, uzyskany poprzez oklejenie papierem grubego kartonu z warstwą pośrednią, która sprawia, że główka zyskuje efekt przestrzenności. Wypukła główka zdecydowanie zwiększy atrakcyjność kalendarza i sprawi, że będzie przyciągał spojrzenia.  
Główka płaska i główka wypukła posiada u góry dziurkę, która umożliwia montaż na ścianie przy pomocy gwoździka.


KALENDARZE TRÓJDZIELNE - CENA

Indywidualnym kalendarzom trójdzielnym zawdzięczamy popularność nie tylko dzięki swojej atrakcyjnej formie i dużej funkcjonalności. Stanowią też jeden z bardziej ekonomicznych gadżetów, którego wykonanie nie pochłonie wielkiego budżetu. Niska cena druku kalendarzy sprawia, że są one lubianym i popularnym upominkiem świątecznym/noworocznym, często zamawianym w drukarniach. Tanie kalendarze trójdzielne łączą w sobie wszystkie te zalety.
Każdy kalendarz może być zapakowany w kartonową kopertę, która zabezpiecza go podczas transportu, a możliwość łatwego złożenia sprawia, że wręczenie go w prezencie nie będzie kłopotliwe.
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ładowanie