DOSTAWA - zawsze za darmo | Ponad 1000 modeli kalendarzy | Gwarancja jakości|

ROZMIARY

Kalendarz ekonomiczny
Wymiar 300 x 690 mm. Najmniejszy kalendarz, który ma możliwość zadrukowania jedynie główki. Pozostała przestrzeń pod i pomiędzy kalendariami pozostaje biała, co pozwala na wyróżnienie treści górnej reklamy oraz nadanie całości eleganckiego wyglądu, przy jednoczesnym zachowaniu niskich kosztów.

Kalendarz standardowy
Wymiar 300 x 755 mm to kolejny wariant kalendarza, w którym plecki mają już większy rozmiar i możliwość zadrukowana większej powierzchni. Pozwala to na umieszczenie dodatkowych informacji pomiędzy kalendariami i w stopce. Wariant optymalny, najczęściej kupowany.

Kalendarz ekskluzywny
Wymiar 300 x 855 mm. Tutaj również zadrukujemy całą powierzchnię plecek, a stopka i odległości między kalendariami są zdecydowanie większe niż w obu poprzednich opcjach. Niewątpliwą zaletą tego rozmiaru jest nie tylko możliwość zadrukowania większej powierzchni, ale także fakt, że dzięki większym odstępom kalendaria są korzystniej rozmieszczone, a przez to jeszcze bardziej przejrzyste. Notatki sprawiają wrażenie lepiej zorganizowanych i uporządkowanych.

GŁÓWKA PŁASKA CZY GŁÓWKA WYPUKŁA?

Główką nazywamy obszar nad kalendariami, który stanowi główną powierzchnię dla nadruku. To ona jest elementem przyciągającym wzrok i decyduje o tym, czy nasz kalendarz będzie zauważany przez odwiedzających pomieszczenie. Warto sprytnie wykorzystać potencjał tej części kalendarza i zachować odpowiedni balans pomiędzy atrakcyjnością wizualną a treścią, którą chcemy przekazać.
Główka płaska to po prostu płaski karton, wykończony zazwyczaj błyszczącą folią. Pod nią znajdują się plecki z przyklejonymi kalendariami.
Główka wypukła posiada dodatkowy efekt wypukłości, uzyskany poprzez oklejenie papierem grubego kartonu z warstwą pośrednią, która sprawia, że główka zyskuje efekt przestrzenności. Wypukła główka zdecydowanie zwiększy atrakcyjność kalendarza i sprawi, że będzie przyciągał spojrzenia.  
Główka płaska i główka wypukła posiada u góry dziurkę, która umożliwia montaż na ścianie przy pomocy gwoździka.


KALENDARZE TRÓJDZIELNE - CENA

Indywidualnym kalendarzom trójdzielnym zawdzięczamy popularność nie tylko dzięki swojej atrakcyjnej formie i dużej funkcjonalności. Stanowią też jeden z bardziej ekonomicznych gadżetów, którego wykonanie nie pochłonie wielkiego budżetu. Niska cena druku kalendarzy sprawia, że są one lubianym i popularnym upominkiem świątecznym/noworocznym, często zamawianym w drukarniach. Tanie kalendarze trójdzielne łączą w sobie wszystkie te zalety.
Każdy kalendarz może być zapakowany w kartonową kopertę, która zabezpiecza go podczas transportu, a możliwość łatwego złożenia sprawia, że wręczenie go w prezencie nie będzie kłopotliwe.
Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ładowanie