DOSTAWA - zawsze za darmo | Ponad 1000 modeli kalendarzy | Gwarancja jakości|

Co to jest wklejka i wyklejka?

Kalendarze książkowe to nie tylko przydatne i praktyczne terminarze, ale także wyjątkowe prezenty. Kalendarze z wyklejką lub wklejką w formie reklamy, tłoczonym logiem, kieszonką na wizytówki, z zamknięciem na magnes lub gumkę – to tylko niektóre z propozycji dla klientów. 

W jakim celu stosujemy wyklejkę w kalendarzu?

Jednym z elementów kalendarza książkowego jest wyklejka. Ale pewnie nie każdy wie, co to jest i do czego ona służy. Wyklejka jest to podwójny arkusz papieru, który jest przyklejony bądź przyszyty wewnątrz do okładki, jak i do pierwszej lub ostatniej kartki bloku. W kalendarzu znajdują się zawsze dwie wyklejki – jedna z przodu, druga z tyłu. Wyklejki stanowią świetny efekt wizualny, jeśli zostaną spersonalizowane. Każdy wie, że reklama jest dźwignią handlu, dlatego wyklejka jest znakomitym miejscem, w którym możesz wypromować swoją firmę. Dodatkowo kolorowo zadrukowana przyciąga wzrok i urozmaica kalendarz. Sprawia ona, że prosty kalendarz staje się bardzo atrakcyjny wizualnie. Kolejnym atutem jest również to, że klient lub pracownik ma zawsze pod ręką najważniejsze informacje o firmie oraz dane kontaktowe. Dlatego też wybór kalendarzy w wyklejkami jest najlepszym rozwiązaniem dla każdego przedsiębiorstwa. Zadaniem wyklejki jest także ochrona przed zniszczeniem arkuszy kalendarza oraz połączenie bloku z okładką. Oczywiście podnosi ona przy tym estetyczne walory. Dzięki niej nie widzisz zawinięć, jakie znajdują się na wewnętrznej stronie okładki. Dlatego jest to niezwykle ważny element każdego kalendarza w twardej oprawie.

Czym jest wklejka w kalendarzu?

Skoro wiemy już, do czego służą wyklejki, to należy wyjaśnić, czym jest właściwie wklejka. Mianowicie jest to oddzielna kartka, która wklejona jest w grzbiet kalendarza. Może być w formacie takim samym jak format stron, bądź większym. Bardzo często papier wklejki jest inny niż pozostałych kartek, tak aby się wyróżniał. W kalendarzu wklejki są najczęściej spersonalizowane. Jest to idealna forma prezentu dla pracowników bądź klientów firmy. Na wklejce warto zareklamować swoją firmę. Reklama taka może być zarówno w formie graficznej jak i tekstowej. Umieszczając niezbędne informacje na temat działalności firmy, możesz wypromować swoją markę, a co za tym pozyskać nowych klientów.

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Ładowanie